Zlínské masáže Martina Hrbáčková

Zlínské masáže Martina Hrbáčková

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Zlínské masáže Martina Hrbáčková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Zlínské masáže Martina Hrbáčková

Ostatní

Vítám Vás ve světě masáží, odpočinku a relaxace!

Nechte se osvobodit od napětí a úzkosti rušného životního stylu. Stres 21. století je jednou z hlavních příčin špatného zdravotního stavu. Abychom vydrželi toto tempo a udrželi si zbývající energii, tak reagujeme tělesným napětím. Všechny povinnosti naše tělo zatěžují. Nevyhnutelné následky života ve stresu nakonec vážně postihnou naše zdraví. Zpomalit, vypnout a vystoupit z každodenního koloběhu není snadné. A právě zde nastupuje masáž. Léčba masáží vychází z jedné našich nejzákladnějších potřeb a tužeb: dotýkat se a být dotýkán. Každý ví, jak blahodárně působí obejmutí, pohlazení, poklepání po rameni. Dotek je něco přirozeného a většina z nás na něj reaguje pozitivně. Kůže je naším největším orgánem jehož plocha činí 1,6 qm. Přes 5 milionů vysoce senzibilních buněk čeká na doteky z venčí.

Masáž silně podporuje celkové zdraví a kondici, posiluje činnost těla a mysli, ale také uvolňuje celkové napětí.

Pomáhá uklidnit, uvolnit, povzbudit, odstraňuje únavu, napětí a stres. Významně zlepšuje krevní oběh a tím pomáhá odstranit např. problémy studených nohou a rukou a ztuhlost kloubů.

Dokáže uklidnit a ztišit mysl a předcházet návalům úzkosti, postupně Vám pomůže zlepšit náladu.

Dokáže upravit rovnováhu napětí v hlavě, pročistit dutiny, uvolnit svaly ramen a krku. Může pomoci při premenstruačních příznacích a menopauze.

Pro staré Řeky a Římany byla masáž jedním ze základních prostředků léčby a tišení bolesti.

Masáž provozovaná dnes je běžnou a oblíbenou doplňkovou léčbou. Využívají ji lidé všech věkových kategorií a společenských vrstev po celém světě a hraje důležitou úlohu při dodržování zdravého životního stylu. Někteří odborníci jsou přesvědčeni, že 80% běžné zdravotní péče lze nahradit jednoduchou každotýdenní masáží.

Poskytuji masérské služby v Salónu Grácie ve Zlíně, kde můžete využít i kadeřnictví, modeláž nehtů a kosmetiku.

Přijďte si prožít příjemnou masáž za zvuku relaxační hudby, která Vás odprostí od všedních problémů a navodí pocit uvolnění a relaxace.

Otevírací doba: Od Po-So dle objednávek

Možnost zakoupení dárkových poukazů a permanentek.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Baňkování
Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Masáže lávovými kameny
Reflexní masáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Podlesí II/5609
Studio - V
76005 Zlín
Česká republika

 Zlín