Zubní centrum Ohrazenice s. r. o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Zubní centrum Ohrazenice s. r. o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Zubní centrum Ohrazenice s. r. o.

Motto:

Bezbolestné a kvalitní ošetrení...

Více o nás

Profil kliniky

Moderní vybavení a profesně zdatný pracovní tým

Zubní centrum Ohrazenice s.r.o. je nově vybudované, moderní, privátní zařízení s týmem pracovníků, kteří mohou svým pacientům nabídnout komplexní zubní péči. Moderně vybavené ordinace umožňují lékařům pracovat s nejnovějšími postupy za použití velmi kvalitních materiálů a pomůcek. Snahou celého pracovního týmu je doplnit příjemné prostředí ochotou, vstřícností a zájmem o pacienta. Komunikace je postavena na maximální snaze poskytnout pacientovi před výkonem dodatečné informace a poté výkon dobře a bezbolestně provést.

Péče o děti i dospělé

Spektrum služeb Zubního centra s.r.o. zahrnuje péči o dětské i dospělé pacienty včetně stomatochirurga, implantologa a diplomované dentální hygienistky.

Termíny návštěv připomeneme SMS

Objednávání a veškeré informace zajišťuje pracovnice recepce a využitím SMS zpráv jsou pacientům připomínány termíny návštěv i cyklických preventivních prohlídek.

Ošetření i večer nebo o víkendu

Ordinační doba je celotýdenně do pozdních odpoledních hodin a po dohodě lze sjednat objednání i mimo pravidelnou ordinační dobu.

Platby kartou, v hotovosti i na fakturu

Platby za výkony je možno provádět platebními kartami, v hotovosti, případně platbou na fakturu formou benefitů zaměstnavatele. V recepci je též možno zakoupit dárkové poukázky na služby zubní hygienistky pro své známé nebo zaměstnance.

Standardní výkony hradí zdravotní pojišťovna

Zubní centrum Ohrazenice s.r.o. je smluvně vázáno s těmito pojišťovnami: VZP, OZP, ZPMV, VOZP, ZPŠ, ČPZP.

Služby

1. Pravidelné preventivní prohlídky

Prohlídky chrupu a dutiny ústní včetně dalších vyšetření, testů a opatření, vedoucích k včasné diagnostice zubního kazu.

2. Estetická stomatologie

Estetické výplně v předním i zadním úseku chrupu, korekce tvaru zubu, dostavby zubů po úrazech, bělení zubů zevní i vnitřní.

3. Dětská stomatologie

Preventivní prohlídky chrupu dětí od 1 roku věku, výživové a stravovací poradenství s ohledem na vznik zubního kazu, testy pro stanovení rizika kazivosti, lokální prevence fluoridovými preparáty.

4. Zubní náhrady

Zhotovení snímatelných i fixních náhrad zubů z materiálů esteticky i funkčně nahrazujících ztracené zuby (celokeramika, metalokeramika), náhrady na implantáty.

5. Stomatochirurgie a implantologie

Extrakce zubů s nepříznivou polohou, odstranění dosud neprořezaných nebo částečně prořezaných zubů moudrosti, úpravy dásňových výběžků před zhotovením náhrad, zavedení dentálních implantátů, doplnění chybějícící kosti (augmentace).

6. Dentální hygienistka

Poučení o vhodném způsobu provádění ústní hygieny včetně nácviku zubními pomůckami, poučení o desinfekčních přípravcích a fluoridových preparátech, odstranění naddásňového zubního kamene ručně i ultrazvukem, profesní číštění zubů s ošetřením skloviny po výkonu (air-flow). Na služby dentální hygienistky nabízíme pro firmy i jednotlivce dárkové certifikáty.

7. Elektronická platba

Platby za výkony je možno provádět platebními kartami.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Bělení zubů
Dentální hygiena
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Léčba paradentózy (parodontologie)
Ortodoncie
Stomatochirurgie
Zubní implantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Hradišťská 14
533 53 Pardubice
Česká republika

 Pardubice