Bezstarostný den s jednodenními kontaktními čočkami

Jste znuděni nošením brýlí či neustálou péčí o kontaktní čočky? Pak jsou právě pro Vás ideálním řešením jednodenní kontaktní čočky. Ráno je nasadíte, večer jednoduše vyhodíte.

cocka
Bezstarostný den

Pokud jste již dávno upustili před nošením brýlí, určitě znáte jednodenní kontaktní čočky. Tento typ čoček je naprosto bezúdržbový. Nemusíte u sebe nosit žádné pouzdro na kontaktní čočky, nepoužíváte žádné čistící a desinfekční roztoky. Jsou bezesporu nejpohodlnějším řešením v rámci všech typů čoček. Pokud jdete k vodě či na bazén, nejste nijak tíženi zavazadlem s čistícím roztokem, který je při použití jiných typů čoček prakticky nepostradatelný. Ztratili jste jednu či obě kontaktní čočky při hrách ve vodě? To není žádný problém, pokud jde o jednodenní kontaktní čočky. Každá z čoček vyjde průměrně na 20Kč, takže vytáhnete ihned čočku novou a dále se můžete oddávat vodním radovánkám.

Usazeniny a nečistoty?

Každý den a v každém prostředí se kolem nás pohybuje spousta nečistot. Pyl, prach a další různá malinká smítka nám často obtěžují život tím, že mohou ulpět na povrchu kontaktní čočky. Tento fakt můžete s pomocí jednodenních kontaktních čoček vyřešit velmi elegantně – večer se jich zbavíte a ráno si vezmete kontaktní čočky nové, nijak neznečištěné. Za jeden den se na čočku nechytnou nečistoty v takovém množství, aby Vám to zkomplikovalo den. V jarním a letním období jsou navíc jednodenní kontaktní čočky nejlepším řešením pro alergiky, které trápí pylová sezona.

Barevné kontaktní čočky

Chystáte velkou párty či nějakou oslavu? Chcete překvapit svoje okolí novým módním doplňkem? Tím správným mohou být barevné kontaktní čočky. Šokujte a překvapte svoje okolí. Jdete na fotbalový zápas? Nasaďte si čočky s motivem kopacího míče, či barevné kontaktní čočky v barvách svého oblíbeného týmu.  Odlište se od svých vrstevníků bezvadným a unikátním módním doplňkem. Nezapomínejte však, že i barevné kontaktní čočky musíte uchovávat v hygienicky dokonale čistém prostředí, proto používejte jen kvalitní roztoky na kontaktní čočky.

Publikováno: 26.10.2010

Doktor ve Vašem okolí