Originální vánoční dárek

Autor:

Vánoce jsou časem splněných přání, na které během roku nezbývá čas nebo finance. Případně odhodlání. Věnujte svým blízkým dárek, který zlepší kvalitu jejich života a dodejte jim trochu odvahy, aby vstoupili do dalšího roku s novým pohledem na svět.

Právě nyní nabízíme vánoční dárkové certifikáty na specializovaná vyšetření zraku, plastickou operaci víček nebo laserové operace očí za zvýhodněnou cenu.

Až do konce prosince 2022 je možné v Refrakčním centrum Praha zakoupit dárkový certifikát na laserové operace očí všech základních dioptrických očních vad (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus) za zvýhodněných podmínek. U očních operací pomocí metody FemtoLASIK s celkovou slevou 6 000 Kč nebo iDESIGN iLASIK s celkovou slevou 12 000 Kč.

Právě letošní Vánoce tak mohou být pro člena vaší rodiny, přítele či přítelkyni, kteří se neobejdou bez brýlí nebo kontaktních čoček, nezapomenutelným začátkem cesty k dalšímu životu bez dioptrií.

Refrakční Centrum Praha ke každému dárkovému certifikátu poskytuje i ojedinělou garanci. Pokud obdarovaný nebude při vstupní prohlídce shledán vhodným adeptem na operaci, bude mu bez dalších podmínek vrácena celá částka, což v podobných případech nebývá běžné.

vanocni darkovy poukaz refrakcni centrum praha

V případě zájmu o zakoupení voucheru nebo pro více informací nás, prosím, kontaktujte na telefonních číslech 224 505 161-3, 602 408 601 nebo emailem rcp@seznam.cz.

Darujme společně hodnotný dárek, který má smysl.

Vaše Refrakční centrum Praha

https://www.refrakcnicentrum.cz/originalni-vanocni-darek-2022/

Publikováno: 2.12.2022

Doktor ve Vašem okolí