Znáte svoje oči? Zkuste ocnikviz.cz

Autor:

Myslíte si, že ano? Pak vyzkoušejte krátký kvíz sestavený zkušenými specialisty oční kliniky Neovize/Duovize a přesvědčete se sami o svých vědomostech.

Formou jednoduše kladených uzavřených otázek si ověříte své znalosti a zároveň se ihned dozvíte, zda-li jste odpověděli správně. Rovněž máte možnost si přečíst stručné a pochopitelné shrnutí daného tématu. Seznámíte se nejnovějšími poznatky, které vyvracejí některé ze zažitých pověr. Můžete se nachladit očima? Je mrkev opravdu tak zdravá a její konzumace zlepší zrak? Co skutečně vidí naše oči? To a mnohem více zjistíte vyplněním ano/ne odpovědi na 12 rychlých otázek.

V závěru se dozvíte své skóre, máte možnost si test neomezeně zopakovat, a pokud vás toto téma zajímá, přihlásit se k odběru novinek prostřednictvím e-mailu. Kvíz je určen široké veřejnosti a klade si za cíl nejen prozkoušet vaše znalosti, ale také vyvrátit některé zažité stereotypy a domněnky, které byly moderní medicínou a nejnovějšími výzkumy překonány.
ocnikviz
Kvíz připravili specialisté očních klinik NeoVize Brno a DuoVize Praha. Zaměřují se především na laserové operace očí, operace dioptrických vad a odstranování šedého zákalu. kromě toho nabízejí  široké spektrum léčby rozličných očních onemocnění. Obě kliniky jsou držitelem certifikátu kvality ISO. Více najdete na www.neovize.cz a www.duovize.cz a ocniklinikaneovize.cz.

Aktualizováno: 3.5.2017