Bolest kotníku a palce u nohy

Bolest kotníku a palce u nohy

zuzinka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den, jsem na výměnném pobytu v Kanadě a trápí mě něco s kotníkem..respektive s palcem na pravé noze..problém začal, když jsem v posilovně dělala klik, nebo byla jsem v pozici kliku a od té doby (je to deset dní) se bolest jen horší, i když se snažím šetřit..noha vypadá naprosto v pořádku, není oteklá ani zarudlá, jen v místě kloubu příšerně bolí..prosím co by to mohlo být a co bych měla dělat abych byla zase v pořádku?
tomas  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
odpověděl Vám někdo? Mám ten samý problém už 3 měsíce a nelepší se to. :-(
bolí mě palec a kotník pravé nohy, hodně sportuji tedy sportoval jsem dokud to šlo... doktor má u mě zatím podezření na dnu, ale myslím, že příčina bude jiná. dopátrala jste se něčeho? díky za odpověď a přeju brzké uzdravení. Tomáš
manka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den, byla jsem na rengenu a zprávu jsem přesně přepsala na tento @ orling@orling.cz, odpověděl mi nějaký pán Petr Dušek, docela obšírnou zprávou a doporučil potravinové doplňky. Je dobré mít co nejvíce informací. Momentálně si přidávám do jogurtu mletý len, kotník nijak moc nezatěžuji. Tento týden kotník zatížím a uvidím, jestli se bolest přihlásí. Zatím se mějte a napište, co jste si naordinoval. Odehnalová

Související zákroky