Výron, oteklá noha v dlaze

Výron, oteklá noha v dlaze

Linda  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, způsobila jsem si pádem výron na kotníku. Už jsem ho jednou měla na druhé noze, proto mi přijde divné, že po 5ti dnech v dlaze je noha stále velmi oteklá a bolí. Snažím se mít ji pořád ve vodorovné poloze, ale i po chvilce ve svislé poloze (např po ceste na toaletu) cítím, jak mi více oteka, nodraji mi prsty a pak dlouho intenzivně bolí. Je to normální, nebo bych se měla stavit k lékaři, ať mi ji projedou rtg? (u lékaře jsem byla dvakrát - v sobotu v noci, když se mi to stalo - v Jihlavě na UP mi udělali rtg, dali dlahu a poslali mě domů s tim, že v úterý mám přijít na zasadrovani. V úterý jsem byla u jiného lékaře v Motole, který si tukal na čelo, že 3 dny po úrazu to sadrovat nebudou, vždyť to nemělo šanci splasknout, a jaktoze mi MUDr v Jihlavě nenapsal prevenci proti trombóze.. Prý mám na tu sádru jít až koncem tohoto týdne, nebo začátkem příštího, a užívám tedy injekce na ředění krve. No a když to ten první lékař tedy prý tak "pokonil" neměla bych si precijen to rtg nechat udělat ještě jednou?)
Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Dobrý den, fotografie lékařských zpráv jsem odstranila. Obsahují Vaše osobní údaje - jméno, rodné číslo. Vložte prosím případně znovu se zakrytými údaji.
Linda  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Zprávy z vyšetření..

Související zákroky