Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
4-bodová kolenní ortéza - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

4-bodová kolenní ortéza

4-bodová kolenní ortéza

xerox90  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den, v listopadu loňského roku jsem si při florbale poranil koleno. Následná ASK určila poraněný meniskus (opraveno) a rupturu ACL. Bolesti od menisku zmizeli, ale nestabilita zůstala. Plastika ACL plánovaná z pracovních a osobních důvodů až na únor/březen 2017. Hraji závodně (nikoli profesionálně) hokej a florbal. 187cm/137kg
Hokej při postupném zatěžování možný cca na 70% (nemožné rychlé starty)
Florbal špatně 40% (nestabilita + hlava, že jsem se zranil na palubovce, ale to se odbourá :-) )
Dotaz: 4-bodová kolenní ortéza mi byla operatérem doporučena jak nyní, že prý koleno udrží, tak i po plastice, pro sychr. Operatér doporučil Donjoy, ale cena je poměrně vysoká třeba oproti Medi.
Vzhledem k postavě a kontaktnímu sportu je vhodné zainvestovat do Donjoy nebo to udrží i levnější značky?
(Ohledně povolení užívání 4-bodovky jsem se již informoval ... Hokej-povoleno, florbal-domluvena vyjímka). Díky za rychlé reakce :)

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí