Postup při artroskopii

Postup při artroskopii

Petr
Dobrý den. Rád bych podstoupil toto artroskopické ošetření, mám silné bolesti kolene a bylo mi doporučeno. Trochu se obávám, můžete mi vysvětlit více..Děkuji
Jakub
Dobrý den, já jsem podstoupil artroskopii kolene u MUDr. Maurera v Praze před cca 10ti dny. Jedna noc v nemocnici, jeden den o berlích, další den lehce našlapovat, pak odložit berle. Dnes již chodím téměr bezvadně a musím si pochválit, že jsem neměl žádné pooperační bolesti. Ikdyž jsem dostal prášky proti bolesti, nepoužil jsem je, jenom koleno ledoval. Koncem června se chystám i na injekce. Navzdory obavám byl zákrok naprosto v pohodě, myslím, že se nemusíte obávat.
MUDr. Nikolas Pávek  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Brno, Velké Meziříčí
  • 3 odpovědí
Dobrý den. Nemusíte se obávat artroskopické ošetření je bezpečným a v současné době již běžným zákrokem. dr. Pávek
perad
Dobrý den,8.5.2008 jsem měl úraz kolena.Na stavbě jsem si ho nějak celé otočil. Strašná bolest koleno se ani nepohlo. V Břeclavské nemocnici mi dali ortézu a po týdnu na kontrolním vyšetření mi vytáhli z kolene 30 ml. tekutiny. Po dalších 14 dnech bolest v koleni ustoupila,ale při chůzi mi křupe v koleni a koleno nejde úplně pokrčit,dost to bolí. Ale podle lékaře v Břeclavské nem. je koleno vyléčené. Nevím co s tím dál. Můžete mi prosím někdo poradit?
Tomáš  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Teď jsem byl na artroskopii a nic to není udělají ti dvě 1cm malé dirky tam strčí 5ml. kamerku a kouknou se dovnitř co s tím máš a spravíto mě spravili meniskus.3 dny jsem byl v nemocnici nebolelo to.
amy  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych vědět zda je dobré udělat před operací kolene MR.Lékařka si myslí,že jde o meniskus natrhlý či roztrhlý a je doporučena operace.Zde jsem se dočetla,že na MR je vidět zda to je tak či tak.Ona tvrdí,že na MR nic moc neuvidí.Já se však zákroku obávám a ptám se i díky tomu,že můj známý byl na artroskopii ale nic nenašli přes podezření na meniskus-tudíž mu přišla operace zbytečná.Bolest přetrvávala a až na MR mu našli natrhlý kříž.vaz v koleni,což nyní léčí nechirurgicky.Může mi prosím nějaký lékař na toto odpovědět?navíc se obávám zda nemohou nastat něj.komplikace.děkuji
Tomáš  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Mám po artroskopii a nic to není nech si to udělat ať víš co s tím máš.Je to malá operace udělají Ti jen dvě dirky a to je vše a do tří dnů jsi z nemocnice.
radek.667  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,pred 2 mesici me po fotbale,ktery hraji asi 3krat tydne(je mi 35 let),zaclo krupat pri chuzi pravidelne v koleni a to vzdy,kdyz doslapnu,nekdy i 10 kroku po sobe.Mesic po zacatku krupani me koleno zaclo bolet i pri chuzi nebo stani.Byl jsem u ortopeda a ten me rekl,ze mam koleno opotrebovane a krupou mi v nem slachy.ted jsem na marodce a koleno je odpocinute a celkem ok,ale stale me znervoznuje to pravidelne krupani pri chuzi.Myslite,ze to krupou opravdu slachy,nebo to muze byt neco jineho?A muze to casem zmizet?Koleno nijak neopucha a ted pri rehabilitacich a cviceni jako by to krupani bylo jeste cetnejsi.Jinak koleno je dost slabe,ale pri cviceni citim zlepseni..Predem diky za odpoved

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí