Bolest kolene po artroskopii

Bolest kolene po artroskopii

Rades  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den, jsem necelé dva měsíce po artroskopii pravého kolena, kde jsem měl utržený meniskus, který mi blokoval koleno, které jsem nemohl narovnat. Vše se zdálo být dobré po operaci, cítil jsem, že to koleno je jako nové, ale tak po necelém měsíci mě nateklo koleno a celé lýtko a už jen na dotek to bylo bolestivé a vůbec jsem nemohl pokrčit nohu (přitáhnout patu k zadku). Zašel jsem k doktorovi a ten mi tam našel cystu, kterou mi injekční stříkačkou vytáhl a poslal mě na cévní vyšetření, tam jsem se dozvěděl, že to způsobovala ta cysta a že vše mám v pořádku, ale že tu cystu ještě vidí když mi dělal sono. Po pár dnech otok zmizel a bolest taky a zase se zdálo, že to jde dobrou cestou. Dnes mám ale zase šílené bolesti kolena, už ani nepokrčím nohu (nepřitáhnu patu k zadku) a cítím tlak v koleni a navíc když tu nohu přikrčím, tak ji nenarovnám, protože mě to hrozně moc tahá pod kolenem, jedině když si zatlačím prstama pod koleno tak tu nohu narovnám. Bolest kolene je neustálá. Doufám, že jsem to napsal trošku srozumitelně. Předem Vám moc děkuji za odpověď.
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, bylo by dobré zajít znovu a ortopedii ev provést sono podkolení, ev. při nálezu cysty operace. Po ASK kolene je také dobré aplikova ACP plazmu do kolena ke zlepšení regenerace,
ev magn resonance mkolena. dr kopal

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí