Bolesti a punkce po operaci kolene

Bolesti a punkce po operaci kolene

Jana  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Bolesti a punkce po operaci kolene
Dobrý den.Dne 28.5.2012 jsem cvičila na gymnastickém míči a poté jsem se nemohla postavit na levou nohu.Začalo mě bolet koleno.jela jsem tedy do nemocnice na ortopedické oddělení v Sokolově.Dali mi ortézu a berle a za 14 dní jsem měla přijít na kontrolu...nic se nelepšilotak p.Dr rozhodnul operaci dne 13.6.Po výkonu mi bylo sděleno ,že jsem měla špatnou chrupavku a nějaké utržené manisky.Po třech dnech jsem byla propuštěna do domácího léčení s tím ,že mám pomalu našlapovat a zatěžovat.Po 3 dnech zatěžování mě kolena hodně bolelo a bylo nateklé,jela jsem znovu do nemocnice kde mi byla provedena punkce a vytáhli 30ml krve.jeden z lékařů mi doporučoval rehabilitovat a zatěžovat a druhý ne.Po další kontrole jsem měla opět bolesti a udělali další punkci.To už vytáhli 60ml a nezatěžovat.Tak jsem doma chodila opravdu málo.Při třetí kontrole jsem měla opět punkci a vytáhli 20ml.Stále to mám oteklé a bolí.Nemohu dělat droky,cítím tam něco ,co brání v ohybu a bolest vystřeluje až do podkolení jamky.Po domluvě mi aplikoval 5krát Hyalgan.Po 5 týdnech není žádná změna astále chodím o fr.holích.Měla jsem být ted přijata 5.12 na operaci ale doktor se rozhodl,že operace nebude a hlavně neví co se mnou.,dává ruce pryč.Prosím poradte mi co mám dělat.Byla jsem už na klinice v Praze p.dr.Jiřího Marka a tam jsem jim taky nepodařilo abych mohla krokovat.Děkuji Vám

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí