Bolesti kolene po úrazu

Bolesti kolene po úrazu

Marek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den
Můj problém se týká ohledně mého levého kolene.Ten to problém mě už trápí skoro 5 měsíců.Na horách jsem si poškodil levé koleno ,které mě bolí na vnitřní straně.První týden mi koleno na vnitřní části nateklo ,že jsem nemohl ani pořádně chodit strašná bolest když jsem šel do schodů apod.Po delší době už to nebylo tak hrozné ,ale koleno bolelo jen při chůzi,odrazu a běhu.V klidu to byli v pohodě.Asi po 2 měsících jsem šel k doktorovy.Ten mi nejdříve koleno ohmatal a usoudil ,že vazy mám pevné a poslal mě na RTG kolene a moc toho nezjistil.Říkal ,že mám trochu křivou čéšku tak mě poslal na rehabilitaci.Tam jsem měl 10 lekcí a na koleno mi dali dvě přísavky a léčili mě pomocí elektrody 1.lekce po 8 minutách.Ale koleno se o moc nezlepšilo a bolí mě furt.Potřebuji poradit co s tím?..Mám jít znova k doktorovy?..Případně co my budou dělat dál?..(omlouvám se za málo stručný text mého výkladu přeci jen nejsem doktor)..Děkuji za vyřízení Marek...
Marek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Prosím poraďte mi.Děkuji Marek Varečný.Hraju závodně fotbal a už mě to pěkně štve :(
ORP Centrum  |  Basic member  |  Praha
  • 53 odpovědí
  • 2 Likes
Vážený pane Marku, příčin Vašich obtíží může být celá řada. Z těch vážnějších se na prvním místě nabízí poškození vnitřního menisku. Ideální by bylo, objednat se do odborné ambulance sportovního ortopeda. Jen tak můžete získat objektivní posouzení. V případě zájmu kontaktuje naši ordinace a vezměte s sebou dostupnou dokumentaci, zejména rentgenový nález.
MUDr. František Picek, ORP CENTRUM, Praha Dejvice, tel.: XXXXXXXXX, XXXXXXXXXXXXXXXXX
Marek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Ano děkuji za odpověď..A chci se zeptat ,jestli mi snímky s RTG normálně nemocnice vydá?..Nebo je to komplikovanější děkuji Marek..

Reakce na Marek

ORP Centrum  |  Basic member  |  Praha
  • 53 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den Marku, to záleží na dané nemocnici. Asi by bylo nejsnazší zeptat se přímo v nemocnici, kde RTG probíhalo. Je docela možné, že snímky bez problémů vydají, ale je také možné, že po Vás budou chtít například doporučení od ortopeda či obvodního lékaře.
S pozdravem MUDr. František Picek, ORP CENTRUM, Praha Dejvice, XXXXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na ORP Centrum

Marek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
Odpovídám na můj problém, který se stal už skoro před dvěma roky(viz příloha).Za ty dva roky se určitě moje koleno zlepšilo, ale pořád to není ono.Například při delší námaze, jako jsou odrazy a dřepy s výskokem cítím menší bolest při odrazu v koleně a tím se zhoršuje i můj odraz z levé nohy.Začal jsem trochu více cvičit a zatěžovat více koleno.Myslíte, že bych měl trochu zmírnit a spíše se zaměřit na ty cviky, které mi byly doporučovány?.A udělat ortopedické vložky?Děkuji za odpověď Marek
vladka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
trvá to asi týden(nejsem si vědoma něj.námahy nebo úrazu)
když si chci kleknout,tak jen na levou nohu,když zapomenu a kleknu si na obě nohy,tak mě vzpamatuje pálivá bolest mírně pod pravým kolenem z vnější strany,jakoby z boku kolene,je to jakoby mě někdo říznul pod kůži,pichlavá,štiplavá bolest,která po vstanutí odeznívá po 30min.(pořád mě tam jako štípe,pálí)pokulhávám,ale po odeznění normálně chodím,při ohybání kolene(jakoby cvičení)mě trošičku koleno pobolívá,pod kolenem mám nepatrný otoček
MonD  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, trápí mě to samé a koukám, že Váš příspěvek je již letitý, vyřešila jste nějak? děkuji Monika D.

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí