Degenerace menisků

Degenerace menisků

Leňulinka
Leňulinka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den, prosím vás chtěla jssem se zeptat, už půl roku mě bolí koleno na ortopedii mě dali injekci a nic nepomohlo.V práci celou pracovní směnu stojím a to nevydržím, proto mě poslal na magnetickou rezonanci a tam mě zjistily Degenerativní změny obou menisků s lehce zvýšeným signálem.A tak bych chtěla vědět co a jak dál mě čeká.Děkuji
ORP Centrum  |  Basic member  |  Praha
  • 53 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, bez znalosti objektivního klinického nálezu se na otázku těžko odpovídá.Pravděpodobně spolu s degenerativním poškozením menisků byla na mag. rezonanci zachycena i poškozená chrupavka, která bude zřejmě hlavní příčinou Vašich obtíží. Především by Vás měla čekat rehabilitace, zajištění dostatešné hybnosti nezátěžovým cvičením, event. fyzikální léčba, případně úprava osy zatížení dolních končetin optimálními vložkami. Dle dalšího vývoje event. injekční léčba či operace. S pozdravem MUDr. František Picek, ORP CENTRUM Praha, XXXXXXXXXX
jana  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Prosim o vysvetleni me dignozy-Laesio MM et ML g.I .sin gonarthrosis MP plica oper.vykon-ASK ME PARTIALIS mm et ML shaving debridement operace 5.10.2012. Prosim o vysvetleni,co mi bylo delano a kdy se ma provadet rehabilitace a jaka.Pred 40lety operace po zlomeni cesky,postupne nekolik padu,naposled pred 1 rokem a od te doby velke bolesti.Dekuji

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí