Operace menisku a anestezie

Operace menisku a anestezie

amy  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych ještě vědět zda se při operaci menisku používá jen celková narkóza nebo je i jiná možnost,dále jaký je nutný odstup.syn by měl jít za cca poté na operaci vodní kýly,nevím zda je to tak brzy vhodné být opět v nerkóze,obávám se něj.komplikací.děkuji za odpovědi
faltus  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 11 odpovědí
uvedené skutečnosti proberte s anestesiologem a nazatěžujte jimi diskusi v oboru ortopedie
amy  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
A vy zase mudr.faltusi nezatěžujte arogancí
Jully  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den docela dost to spěcha chtěla bych se zeptat jesli mohu před narkozou jíst a pít :) A když jdu na operaci zítra v 9.30 do koila hodin bych měla prrestat jist a pít ? můj lekráč mi řekl celý den ale přijde mi to jako hloupost když jsem astmatik abych přestala pít:(
lh01  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, též mám za sebou operaci menisku, a nejedla a nepila jsem od večera před operací a na operaci jsem šla následující den kolem 14. hod. Je to proto, abyste na sále nezvracela. Stejně pak po narkoze mi bylo špatně a zvracela jsem, ale rychle to odeznělo. Když budete mít žízeň, zvlažte si jen trochu rty, nebo se ještě poraďte se svým lékařem.
Hodně zdraví. lh
anonym  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, měla bych otázku ohledně epidurálu při operaci menisku. Mám jít na zákrok a mám jen jednu ledvinu a není 100% jestli mi neuškodí epidurál.Děkuji za odpověď
Misa  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
Mám problém s kolenama ,často se mne tzv vyklubují a ted se mi vytvořila i voda. Vím že mě čeká operace,ale bojím se. Mohu jít na operaci a mít celkovou anestezii? jen poloviční bych nevydržela,jsem slabá povaha a raději budu v nemocnici ležet pár dní než abych to měla za den za sebou a šla dom. Děkuji za odpověď
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
anestezie se probírá s anesteziologem před operací, nevidím v tom žádný problém, aby Vám vyhověl

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí