Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Návrty chrupavky kolene - pooperační léčba - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Návrty chrupavky kolene - pooperační léčba

Návrty chrupavky kolene - pooperační léčba

Michal  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na pooperační rehabilitaci. 3 týdny zpět jsem podstoupil operaci kolene. Proběhla plastika LCA, odebrání části obou menisků + byla nalezeno poškození chrupavky - což se řešilo návrty kolene.
Při nynějším posilování kolene a mírném procvičování mi v něm lupe. Říkám si, zda by nebylo lepší cvičení kolene prozatím ještě vynechat, či je to normální a měl bych koleno nadále lehce posilovat?
Speciálně ohledně návrtů v koleni jsem nenašel informace o pooperační léčbě, či kdy můžu začít koleno cvičit. Abych chrupavku nezatěžoval a nechal ji zhojit. (pouze vím 6 - 8 týdnu nedošlapování na DK).
Moc děkuji za reakce
Michal
Eva  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,Michale.Chtěla bych se Vás zeptat jak u Vás probíhalo léčení.Po návrtech do stehenní kosti jsem 3 měsíce,a stále se na nohu pořádně nepostavím.Ortoped mi řekl,že to bolí ta chrupavka.Mám jí dát čas,prý se to hojí 3-6 měsíců a až se zhojí jizva,tak by to mělo být bez bolesti.Jak Vy jste na tom?
Děkuji za odpověď Eva

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí