Opakované výpotky po operaci kolene

Opakované výpotky po operaci kolene

BENE  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den, před 2 týdny jsem podstoupil artroskopii kolene, při které mě byla odstraněna malá část poškozeného vnějšího menisku.Již po 4dnech jsem musel navštívit lékaře kvůli velkému otoku.Lékař provedl punkci - 50ml krve. 10 dnů po operaci jsem byl na kontrole a opět mě byla provedena punkce tentokrát 30ml výpotku.Bohužel ještě ten samý den mě koleno nateklo znovu. Znovu návštěva lékaře.Tentokrát punkce 70ml a antibiotyka. Za cca 2 hodiny jsem měl, ale koleno nateklé znovu do stejných rozměrů. Chtěl bych se zeptat jestli je to normální?Dá se nějak předejít tvoření vody v koleni?Můžu s kolenem cvičit a posilovat svaly i když je nateklé?mnohokrát děkuji za odpovědi
Pavla 59  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den jsem 3 týdne po Artroskopii, a mám otok nad kolenenm a bolestivost. Koleno tada už skoro plně zatěžuji, ale dopřávám si i odpočinek. Když jsem byla na vyndání stehu tak mi vytahovali i 10 ml tekutiny je to normální?? Jak se zbavit toho otoku??

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí