Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pooperační hojení menisku - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Pooperační hojení menisku

Pooperační hojení menisku

ondříík  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
Dobrý den mám dotaz, jsem již 8 týdnem doma po operaci P kolene. Operace byla prý bez potíží pouze kvůli prasklému menisku a bylo mi řečeno že hojení po operaci bude na 2-3 týdny max. jak jsem již psal operace již byla před 8 týdny ale na nohu pořád nemohu chodit pouze o FH a mám prudké bolesti v koleni při každém pohybu, otok, hybnost pouze mezi 40-90 stupni a během 15 dnů po operaci mi v součtu vytáhli 420-500 ml krve. Každopádně podle operatéra nebyl v koleni žádný jiný problém a podle mého ortopeda je vše v naprostém pořádku.. A jelikož jsem podstoupil už operaci menisku na levé noze a po týdnu jsem chodil moc se mi nezdá doba hojení a hlavně stav po operaci nějaká rada nebo myšlenka co s tím?
sadaju  |  návštěvník  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovědí
Dobrý deň, tiež ma zaujíma odpoveď na vašu otázku lebo som na tom rovnako. Presne 2 mesiace po artroskopii kde bol braný kus menisku a obrúsená chrupavka, štandardný výkon. Avšak stále mám bolesti a opuch, už 4x robená puncia a opuch aj teraz.
v. Dyk  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Naprosto stejný případ jako u mne. 2.11.2020 mi byla proveden oprace menisku levého kolene. Dle operatéra vše OK. Byl jsem již dvakrát na odstranění vody a krve a bolesti jsou stále horší. Dle lékaře je vše vše v pořádku. Co s tím ?

Reakce na v. Dyk

sadaju  |  návštěvník  |  Nitra
  • 1 odpovědí
Ja som už vyše roka po operácií a bolesti mám stále.

Reakce na sadaju

Wasabi  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Tak to mi tu moc naděje nedalo. Po operaci jsem 6mes.Vse prý mám v pořádku.Noha brni,někdy ostrá bolest.Otok jsem neměla ani před operací (meniskus,plika, broušení chrupavky),bolest v koleni v klidu i při zátěži.Nekdy hořkost navečer.Je to únavný.Zacala jsem chodit ze svého popudu na rehab.Nemam prý svalovou hmotu a koleno si dělá co chce.Doktor mi řekl, že svalově dobré (když jsem se zmínila).Nemám dělat dřepy.Pripadam si už bezradně,jako blázen.Mam náročnou práci a nedokáži si představit fyzicky to dávat.

Reakce na Wasabi

Poky  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den mohu se optat jak jste dopadl a jak se teď cítíte

Reakce na v. Dyk

Poky  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den mohu se zeptat jak jste dopadl co koleno

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí