Pooperační hojení menisku

Pooperační hojení menisku

ondříík  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
Dobrý den mám dotaz, jsem již 8 týdnem doma po operaci P kolene. Operace byla prý bez potíží pouze kvůli prasklému menisku a bylo mi řečeno že hojení po operaci bude na 2-3 týdny max. jak jsem již psal operace již byla před 8 týdny ale na nohu pořád nemohu chodit pouze o FH a mám prudké bolesti v koleni při každém pohybu, otok, hybnost pouze mezi 40-90 stupni a během 15 dnů po operaci mi v součtu vytáhli 420-500 ml krve. Každopádně podle operatéra nebyl v koleni žádný jiný problém a podle mého ortopeda je vše v naprostém pořádku.. A jelikož jsem podstoupil už operaci menisku na levé noze a po týdnu jsem chodil moc se mi nezdá doba hojení a hlavně stav po operaci nějaká rada nebo myšlenka co s tím?
sadaju  |  návštěvník  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovědí
Dobrý deň, tiež ma zaujíma odpoveď na vašu otázku lebo som na tom rovnako. Presne 2 mesiace po artroskopii kde bol braný kus menisku a obrúsená chrupavka, štandardný výkon. Avšak stále mám bolesti a opuch, už 4x robená puncia a opuch aj teraz.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Byla jsem velmi mile překvapena příjemným přístupem celého personálu. Konečně jsem se cítila u lékaře jako člověk a ne jako někdo, kdo přišel obtěžovat. Velká spokojenost, vše pěkně vysvětleno, rychlé uzdravení.

Koleno - operace menisku - Související videa

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí