Revize kolena

Revize kolena

Giner  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den,
potřebovala bych jen poradit, trošku více se informovat o revizi kolena. Před dvěma a půl měsíci jsem si při házené zranila koleno, při prvním očetření mi bylo řečeno, že je koleno pouze naražené a dostala jsem na dva týny ortézu(původně to měl být týden, ale po týdnu jsem na nohu ještě nedokázala našlápnout, takže mi nakonec byla nechána týdny dva). Koleno se ale pořád nelepšilo, sice jsem poměrně dobře chodila, ale v kolenu přeskakovalo a při tročku větší zátěži bolelo a to i při chůzi a pořád se to horšilo. Tak jsem pro jistotu zašla k jinému lékaři, který řekl, že je pravděpodobně poškozený vnitřní meniskus a nyní jsem objednaná na revizi kolena. Jenže si vůbec nejsem jistá, co si pod tímto zákrokem představit a jak přibližně probíhá. Taky y mě zajímalo, za jak dlouho budu moct koleno plně zatížit. Nemohl by mi to prosím někdo trošku objasnit?
Moc děkuji za odpověď
dawe111  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
revize znamená,že se tim tam podívají artroskopem.2 dírky v koleně do jedné dají kameru a druhou provádějí zákrok.Pokud ti koleno přeskakuje jde asi o poškozený meniskus,který ti hned ošetří.horší je kdybys měla poškozené vazy, to by musela následovat 2.operace trochu náročnější.Hodně štěstí

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí