Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vnitřní strana kolene (meniskus) - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Vnitřní strana kolene (meniskus)

Vnitřní strana kolene (meniskus)

Evulik  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mohla bych se zeptat už asi dva měsíce se mi stává že mi jakoby "vyskočí" přeskočí v koleni. Poprvé jsem nohy nemohla ani narahnou, měla jsem v koleni výpotek bez krve a zřejmě jsem si kolene podvrkla. Podruhé se mi to stalo znovu ale nohu jsem skoro natáhla mezitím se mi stává že mi v koleni přeskočí ale za dva dny to prejde. Teď mi po malé zátěži v koleni zase přeskocilo ale druhý den je skoro vše OK. Bolest jinak pociťuji na vnitřní straně kolene jen při nadzvednutí kolene a při natažení asi tak dva dny. Děkuji za rychlou odpověď. Eva
Eli  |  návštěvník  |  Florida
  • 7 odpovědí
  • 45 Likes
Mila zlata, kvuli tomu ja jdu na operaci, totez, zprvu ze zacatku stejne, pak uz to bolelo, a bez prasku ktere to hojilo tak 2 mesice, po pauze opet, je to pocatek arteskl.dela to kloub, ktery je uz tzv."vymlety" lidove receno, okamzite si dojdete na ortopedii, kde udelaji rntg.snimek a urci lecbu, ja beru zatim 800 mg 2 mes. Condrosulf je jen na lek. predpis, stoji 850,- nekde domluva v lekarne za polovinu, zalezi jestli mate kartu, je tam sleva urcite, ale hradite si to, me uz nepomaha, operace kolenniho kloubu.
Jarmila  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
Děvčátka Condrosulf jsem brala 3 měsíce, absolvovala jsem třikrát rehabilitaci, elektriku a magnety a nakonec musím jít na operaci, mám načatej meniskus a ještě protože mám artrózu a uštípnul se mi tam kousíček, tak musím na vyčištění, od ledna chodím s ortézou, první tři neděle dlouhá, nesměla jsem jí sundat, pak jsem dostala speciální, která stojí 3.200,--, ale dostala jsem jí od pojišťovny, ale musí se pro ni na protetiku, v březnu mi paní doktorka řekla, že mám zkusit chodit bez ní, tak jsem šla se zavázaným kolenem stahovákem a ruplo mi tam a zůstala jsem na chodníku, takže bez ortézy ani ránu, doma zkouším bez ní, ale nemůžu si kleknout, protože bych nohu asi nenarovnala. Držím palce, paní doktorka mi doporučila skvělého ortopeda. Tak čekám jak to dopadne

Reakce na Jarmila

Eli  |  návštěvník  |  Florida
  • 7 odpovědí
  • 45 Likes
Tak ja chodim na ortopedii ke skvele lekarce a ta mi nic jineho nenabidla nez condrosulf, pidila jsem secim bych koleno bandazovala, ale nic tak jsem si koupila gumove obinadlo, coz nevydrzi a je k nicemu, koleno pri delsi chuzi desne boli, artroza 4. stupne, a tak jsem sla sama ndal na ortopedii a v nemocnici po rentgenu me ihned objednali na operaci kloubu, 3x jsem odolavala po ctvrte budu muset jit, kdo mate operaci kloubu, popiste jak to je a jak to pak funguje , diky moc

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí