Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zánět po operaci menisku - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Zánět po operaci menisku

Zánět po operaci menisku

Poky  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den mohu se optat jsem po operaci menisku 2 měsíce po operaci jsem dostal zánět do operovaného kolene doktor odsál tekutinu 45ml a nasazen Ketonal 50mg 2x denně po týdnu jsem byl na kontrole dobrat Ketonal koleno mírně oteklé vyjádření doktora je že je vše v pořádku.prosim o váš názor na stále oteklé koleno kdy doktor řekl že nějaká tekutina ještě v kolenu je ale že se ztratí.dekuji za odpověď.
Já Lovec  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Zdravím,já jsem rok a půl po úrazu.A následné (operaci menisku v únoru 2022),nemocnice K.V.Mám otok kolene střídavě (více i méně),od té doby dodneška i s velkými bolestmi (kromě menisku,i vazy a prý i chrupavka).Několikrát punkce s tekutinou + Ketonal,bolesti i do chodidla.Jen zoufale čekám,co bude dál.Nikdo se mi k tomu nechce více vyjadřovat a řešit to...
Snad se Vám podaří najít někoho jiného,kdo Vám odborně pomůže a budete bez následků a zdráv.Ale ze své zkušenosti vím, že se musí jednat o pooperační komplikace, které by se měli rychle a zavčasu řešit!!! Hodně štěstí!

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí