Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zcela obroušená chrupavka - možnosti léčby? - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Zcela obroušená chrupavka - možnosti léčby?

Zcela obroušená chrupavka - možnosti léčby?

grunwaldka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem po artroskopické operaci kolene - menisku, při které se zjistilo že mám zcela obroušenou chrupavku na vnitřní straně kolene. Na transplantaci chrupavky jsem prý stará a na nový kloub prý zase mladá ( je mi 46 let). Ráda bych se zeptala jaké další možnosti léčby mám? Koleno mě bolelo i zepředu, čéška. Situace se po zákroku vůbec nezměnila.Děkuji za odpověď. R.G.
ostravsky  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Přece Vám operatéři řekli co bude dále!
Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Florida
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Urcite Vam musel lekar rici, co dale, nedejte se a chtejte pokracovat v lecbe, zrejme to bude artroza II. stupne ja s ni jdu na operaci, koleno uz vybocuje a dlouhodobe chozeni je jiz bolestive, takze kdyz jej setrim neboli, ale to neni vychodisko 3x jsem operaci odlozila, ze se to srovna, NESROVNALO, naopak tam uz neni, o co by se priroda sama pokusila znovu zadaptovat, uz je tzv."vylagrovane" a jedine novy kloub to zastavi, naopak clovek si ulevuje na druhou zdravou nohu, a zacina nicit i to druhe koleno, takze radikalni rez je nutny! Jdete k ortopedovi jinemu a uvidite, ze vychodisko stale je, nemusite vubec chodit tam, kde o Vas nestoji nebo jsou laxni, drzim palecky, casem sdelte jak jste poridila , i ja se ozvu Elis

Reakce na Registrovaný uživatel

grunwaldka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Zdravím Elis, moc děkuji za odpověď a povzbuzení. Samozřejmě to chci dále řešit ale víc hlav víc ví a tak jsem se obrátila sem pro radu i zkušenost. Ještě jednou děkuji a přeji hlavně hodně zdraví. Romana G.

Reakce na grunwaldka

Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Florida
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Take zdravim, je dobre, ze si vzajemne muzeme pomoci aspon radou, poucenim, zkusenostmi, ja take budu rada, kdyz mi nekdo napise, jak se zvlada operace umeleho kloubu kolene, jake ma zkusenosti, urcite to pomuze i me zvladnout, tak je to dobre, drzim palecky opravdu je treba nic nenechat, ahoj Elis

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí