8 měsíců po TEP zatuhlé koleno

8 měsíců po TEP zatuhlé koleno

MIKI  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den,jsem 8 měsicu po TEP kolene a mám stálé problémy, bez berli to nejde, koleno je zatuhlé jako ve svěráku a hodně mne boli při chůzi kotnik a nart. Rehabilitace i lázně mam již za sebou a nevim si rady.Muj ortoped říká, to chce čas než to tělo přijme , ale spiš se mne zdá, že něco pokazili i když podle RTG je vše v pořadku. Tak kde je prosim chyba a co mám dělat? Je mne 60 let. Děkuji
DIPURAMED, estetická a ortopedická ambulance  |  Basic member  |  Čáslav, Kutná Hora, Praha
  • 28 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den.
Někdy může po implantaci endoprotézy kolena být omezená hybnost, někdy i bolestivost . Důvod není znám. Stává se to z neznámých příčin, i když operace proběhne bez komplikací a na rtg je vše v pořádku.
Je spíše pravděpodobné, že po takovém odstupu od operace a po absolvování lázní a RHB , se stav již moc nezmění. Léčba je pak velmi problematická s nejistým výsledkem.
Zdravím
MUDr Petr Jurka

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Hein mě byl doporučen. Šla jsem s velikým strachem a obavou na operaci ale vše bylo zbytečné.Zase běhám jako dřív a hlavně bez bolesti. Pan primář je úžasný člověk a odborník. Takových lékařů vic. Velké díky. ... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí