bolesti po totální endoprotéze kolena

bolesti po totální endoprotéze kolena

radimovka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Moje matka je téměř rok po totální endoprotéze kolena. Má neustále bolesti. Nemůže to být něco vážného? Nebo časem bolesti ustoupí?
DIPURAMED, estetická a ortopedická ambulance  |  Basic member  |  Čáslav, Kutná Hora, Praha
  • 28 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den.
Někdy se to stává, že jsou dlouhodobé bolesti po implantaci umělého kloubu kolena. Někdy může jít o bolesti mezi čéškou a kovovou částí náhrady /steh. komponenty/, někdy se příčina nenajde, na rtg je postavení výborné , nejsou známky uvolnění TEP. Pokud je vše v normě /nejsou zn. infektu či deliberace endoprotézy/, je pravděpodobnost, že bolesti zaniknou, již malá po takové době od operace.
dr Jurka
radimovka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji za odpověď. Matce je teda 73 let. Má ještě polyneuropatii dolních končetin. Pálení chodidel a necitlivost. Je nějaká možnost zlepšení a nemůže to mít nějakou souvislost s operací toho kolene?
R. Heřmánek.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Hein mě byl doporučen. Šla jsem s velikým strachem a obavou na operaci ale vše bylo zbytečné.Zase běhám jako dřív a hlavně bez bolesti. Pan primář je úžasný člověk a odborník. Takových lékařů vic. Velké díky. ... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí