Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kdy do lázní po výměně kolenního kloubu - Koleno - totální endoprotéza - Diskuze

Kdy do lázní po výměně kolenního kloubu

Kdy do lázní po výměně kolenního kloubu

ÁLA  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 Like
10.2.2017 jsem byla na operaci kolene,výměna kolenního kloubu.Do kdy mohu žádat o lázně a kdy bývá nástup po operaci do lázní?Děkuji Srdínková.
DIPURAMED, estetická a ortopedická ambulance  |  Basic member  |  Čáslav, Kutná Hora, Praha
  • 28 odpovědí
  • 10 Likes
Ddobrý den.
Indikaci ke komplexní lázeňské péči /KLP/ lze najít v zákoně 1/2015, který novelizoval zákon č. 48/1997.
Zde je uvedeno, že absolvování KLP po aplikaci endoprotézy je indikováno ihned, jak to zdravotní stav pacienta dovolí, nejdéle do 3 měs. od operace, při určitých komplikacích do 6 měsíců od operace.
Indikační skupina je VII/10, doba pobytu 28 dní.
Zdravím
MUDr Petr Jurka
Jana  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 4 odpovědí
A je možné tyto lázně opakovat a pokud ano, za jak dlouho??

Reakce na Jana

Jana  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 4 odpovědí
Je možné od VZP ještě jednou získat lázně na TEP kolenního kloubu a za jak dlouho

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Hein mě byl doporučen. Šla jsem s velikým strachem a obavou na operaci ale vše bylo zbytečné.Zase běhám jako dřív a hlavně bez bolesti. Pan primář je úžasný člověk a odborník. Takových lékařů vic. Velké díky. ... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí