Kuří oka na nohách

Kuří oka na nohách

Viki.A  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Najde se v ČR nekdo, kdo mne zbavi 3+3 kurich ok na nohach? Prosim ozvete se akutne
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Kuří oka lze zmrazit tekutým dusíkem a puchýř potom vystřihnout i s kuřím okem, je však nutná následná ortopedická péče.
Viki.A  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
diky pani doktorko, problem mne skutecne velmi trapi, jsem z okresu Most, nevite, kdo by byl schopen nejak defitivne vyresit? Vlastovicnik, naplaste, pedikura - nic nepomaha, chce to pravdepodobne razantneji

Reakce na Viki.A

MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Vlastovičník ani pedikura nepomůže, navštivke kožního lékaře, ten Vám kuří oko zmrazí tekutým dusíkem , vytvoří se puchýř, ten se odstřihne i s kuřím okem, potom navštivte ortopeda a ten musí řešit patrně vaši ortopedickou vadu na ploskách.

Reakce na Viki.A

anonym  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 8 odpovědí
dobrý den mam taky kuří oko mužete mi poradit nákou babskou radou děkuji

Reakce na anonym

Esthé Laser Clinic  |  Basic member  |  Praha
  • 27 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den,
doporučuji lokální léčbu dermatologem pomocí keratolytických mastí ( kys. salicylovvá, urea), nejlépe 1x denně na večer pod náplast.
S pozdravem,
MUDr. Kubátová

Reakce na anonym

MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
A je to určitě kuří oko? neí to bradavice.Pokud se jedná skutečně o kuří oko kupte si náplastě na kuří oka, kůží sestříhávejte a navštivte ortopeda- kuří oka bývají nasledky ortopedických vad.

Reakce na anonym

MUDr. Alena Černeková  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Kyjov
  • 13 odpovědí
Pokud máte opravdu kuří oko - je to většinou následek jisté ortop. poruchy - posunu stavby klenby nohy a někdy i nevhodné obuvi.
Díky poruše postavení kostí nohy bude tento problém trvat!! - ale to Vám vysvětlí při vyšetření na kožním i na ortopedii. Pravidelná pedikůra je samozřejmostí, která Vám pomůže stav výrazně zpříjemnit. Dále vhodná obuv a někdy/ pokud je ortop. porucha výraznější/ pomůže i chir, zákrok na ortopedii.
Nutno se nechat vyšetřit a nechat si poradit cíleně.
Mějte se pěkně a přeji úspěch.
MUDr. Alena Černeková
Viki.A  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Diky moc za snahu, je to fajn, ze na problem neni clovek sam, i kdyz zminovanou tuzku jsem pouzil, ale nic... stale trpim, pri sportu, pri sportu, pri chuzi....
Martina  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
prosím kdy se dá ten puchýř vystřihnout po zmražení? Mě to natéká to obrovských rozměrů a už nemůžu ani chodit
jan  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Ahoj na kuří oka je vyborna Wartner tužka na kuří oka,sam jsem mel na noze dosti bolestive kuri oko a po nekolika dennim pouziti jsem pocitil ulevu.nakonec jsem se ho zbavil nadobro.Doporucuji.

Verča  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám kuří oko na plosce nohy a strašně to bolí. Používám náplasti na kuří oka urgo (je tam 10 náplastí).. Už je používám 7 den a kuří oko jde ven, ale vůbec nejde vyloupnout ani zastřihnout. Nemůžu už skoro chodit, jak to bolí. Můžete mi prosím někdo poradit něco účinějšího? Děkuji
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Basic member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 14 odpovědí
  • 405 Likes
Dobry den, nejrychlejsi reseni je dle meho soudu ,odstaneni chirurgem v lokalni anestezii.Zdravi dr vraspirova

Reakce na prim. MUDr. Blanka Vraspírová

viki  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den, odstranil jsem celkem 6 kurich ok laserem v lokalni anestezii a kuri oka po 4 mesicich mam pocit ze recidivuji a vraci se.... Bolest citim opet nesnesitelnou a znovu.... Jsem aktivni sportovec a tento handicap mne opravdu srazi k zemi. MJ
andulka25  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
NA kuří oka je výborný bylinný gel , který je zárověň dezinfekční .
Často kuří oko mazat a zbavíte se ho.
Viki.A  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Dobry den, muzete mi prosim zasat recept na bylinny gel na viki.A@seznam.cz. Jsem priserne zoufaly, po sportu temer nechodim, pri sportu trpim..... problem je v tom, ze laserem odstranene opravdu bolelo strasnym zpusobem - nejvice tedy injekce pri anestezii, to jsem myslel, ze kousnu sestricku.... jak jsem jiz vyse psal, z sesti operovanych mam 5 uspesne zpet..... uz nicemu neverim, vazne, ale s pribyvajicim vekem se bolest zvysuje...... kralovstvi za vyleceni! Diky vsem Viktor