Bolest kolene operované nohy po TEP kyčle.

Bolest kolene operované nohy po TEP kyčle.

Jaroslav  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Bolest kolene operované nohy po TEP kyčle. Po operaci kyčle jsem byl překvapen, že to nebolelo tolik, kolik jsem čekal, nebo ne tolik, abych kvůli tomu polykal prášky. Ale od začátku mě trápí bolest v koleni nebo spíš kdesi na konci holení kosti pod kolenem. Je to neurčitá bolest někde uvnitř jdoucí jakoby kostí do holeně a zlobí to kdykoli je noha delší dobu v klidu. Takže mě to budí v noci. Máte s něčím podobným někdo zkušenost? Koleno je jinak zdravé, do operace jsem jezdil na kole, běhat už nešlo kvůli kyčli.
vendy  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Mám úplně stejnou zkušenost, 4.4.23 operace TEP levé kyčle, vše proběhlo v pořádku, měsíční lázeňská kůra, naučila jsem se chodit, bez berlí jak mi bylo doporučeno lékařem. Týden po lázních 2.7.23 po zvýšené námaze, především stěhování těžkých tašek ap. Levé koleno jakoby oteklo , bolest nejprve ve stehně z vnější strany, nemohu volně chodit, výrazně nepomůže ani noční odpočinek. Koleno jakoby zatuhlé, při ohnutí bolestivý tah do stehna. Když nohu nechám v klidu, nemůžu se rozejít. V lázních jsem aktivně jezdila na rotopedu, nyní na kole je to lepší, ale chůze=kulhám. Jaký vývoj u Vás?
Libuše  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 11 odpovědí
Dobrý den, mám totálky na obou kyčlích. Po druhé nože, když jsem odložila berle, jsem měla stejné problémy, jako vy. Koleno v pořádku a kyčel taky. Ukázalo se, že je to od bederní páteře. Po tepkách je jiné posazení pánve. Pomohla mi rehabilitace. Hezký den.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí