Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest v tříslech po operaci kyčelního kloubu - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Bolest v tříslech po operaci kyčelního kloubu

Bolest v tříslech po operaci kyčelního kloubu

Pavlina  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den,jsem po operaci kycelniho kloubu,ctyri mesice.Slabe me boli v trislech.Denne cvicim,prochazky 3km,10min.,lehce slapu na rotopedu.Moc dekuju za odpoved,Pavlina
Michaela  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, mám stejné problémy. Prosím o informaci, zda bolest v třísle ustoupila, jsem 4 měsíce po TEP kyčle a v noci se nedá spát ani s podložkou mezi koleny. Děkuji za odpověď Michaela
Libuše  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 11 odpovědí
Dobrý den, jsem 6měs. po TEP a bolest v třísle je jen už občas. Pomáhá mi rozmasírovat. Občas, mě také vzbudí bolest, když ležím na operované noze, ale není to pravidlem. Jednoduše se přetočím. Pokud to není trvalá bolest, tak bych to neřešila, 4měs. od operace je málo. Chce to trpělivost. S pozdravem Šafaříková
Libuše  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 11 odpovědí
Dobrý den, jsem po TEP 6měs. a občasná bolest v tříslech nebo v okolí jizvy je podle mě normální. Je čím dál méně častá. Pomáhá mi, místo rozmasírovat. Zjistila jsem, že čím víc pohybu, tím líp. S pozdravem Šafaříková

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí