Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest ve stehenním svalu po operaci kyčle - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Bolest ve stehenním svalu po operaci kyčle

Bolest ve stehenním svalu po operaci kyčle

jana  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 4 Likes
Dobrý den, jsem 8 měs. po operaci kyčle. Bolest není v kloubu, i rozsah hybnosti je dostatečný, ale velká bolest je ve stehenním svalu, s každým krokem mám pocit, že ten sval utrhnu jak to táhne. Byla jsem 14 dní po operaci na rehabilitaci, po 3 měsících jsem odložila berle a v tu chvíli se to projevilo, jakmile jsem začala na nohu našlapovat. Takže, znova rehab., opichy, kapačky proti bolesti a nic nepomáhá. Máte s tím někdo zkušenost ?
Hanka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 39 odpovědí
  • 1 Like
Byla jsem operovaná v r.2010, endoprotézu mám v pravé kyčli. Potíže mi začaly asi 4 roky před operací a to právě bolestí ve stehně. Rehabilitace nepomáhala. Bylo mi řečeno, že až budu mít endoprotézu, bolesti pominou. Nestalo se tak, naopak nyní poslední dobou mívám bolesti ve stehně větší a rozsah pohybu pravé nohy se mi zmenšuje. Ortoped mi řekl, že je to neurologická záležitost, neurolog potom, že rozsah pohybu je dostatečný, levou že je nadměrný. To, že se rozsah pohybu pravé nohy zmenšuje, pominul. Doporučil mi Milgammu a Gingio.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí