Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest ve stehně po operaci kyčle - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Bolest ve stehně po operaci kyčle

Bolest ve stehně po operaci kyčle

Jája  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 46 odpovědí
  • 22 Likes
Dobrý den,
pravou kyčel mám 21 měsíců po operaci, levou 9 měsíců. Kontrola u mého doktora, který mě i operoval byla v červnu v pořádku, náhrady prý sedí dobře, oba klouby jsou dobře rozpohybované. Byla srovnaná délka končetin, už chodím i rovnoměrně, bez kolíbání (návyk při kratší noze). Občasná bolest je prý normální. Jsem dost citlivá na změny počasí, takže tyto bolesti mi až tak nevadí. Asi měsíc mě pobolívá stehno pravé nohy. Jen při pohybu dopředu, chůze bez problémů, i schody. Když však chci nohu zvednout ve stoji, ohnuté koleno, úhel 90 stupňů, tak je noha slabší, hůř se zvedá, levá bez problémů. Pohyby do boku a vzad bez bolesti. Začalo to zhruba v době, kdy jsem chodila o berlích a levou nohu odlehčovala. Pak byl klid a občasná bolest ve stehně se objevila asi před měsícem, při chůzi v moři (bez vln, písek, rovina). Jezdím na rotopedu, plavu , chodím pěšky. Netrpím nadváhou a mám 50 let. Myslíte, že je bolest normální? Na kontrolu mám jít až za rok a půl, nechci zbytečně plašit. Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí