Cena výměny kyčelního kloubu pro zahraniční klienty

Cena výměny kyčelního kloubu pro zahraniční klienty

jogobellka  |  návštěvník  |  North Yorkshire
  • 1 odpovědí
Dobry den, ziji v Anglii a jedna moje znama potrebuje novy kycelni kloub, nicmene tady ji rekli ze neni dost "stara" aby ho dostala zadarmo a ceny na zdejsich soukromych klinikach dosahuji ceny noveho luxusniho auta. Tak jsem ji slibila ze se zkusim dopatrat na kolik by celkovy zakror prisel v Cechach (bez jakekoliv ucasti pojistovny). Vedel by nekdo hruba cisla? Ze se da sehnat kycelni kloub v rozmezi 20-60tis jsem byla schopna zjistit, ale o cene za predoperacni vysetreni, zakrok a po operacni peci jsem se nedopatrala.

Predem dekuji
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
asi podle pracoviště různé, taky záleží, co za servis všechno cena v základu obsahuje. Počítejte tak s 200 000 kč za 10 dnů a plný servis dobrá úroveň pracoviště a solidní proteza.... Je potřeba oslovit ale konkrétní pracoviště ... může se docela lišit
jogobellka  |  návštěvník  |  North Yorkshire
  • 1 odpovědí
Diky za odpoved. Je v Praze nejaka specializovana klinika nebo mam zkusit obepsat vsechny prazske nemocnice?

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

MUDr. Dominika Fričová Absolvoval som na rehebilitačnej klinika Malvazinky operáciu TEP kýčle, pani doktorka Fričová. Chcem jej poďakovať za skvele odvedenú prácu a profesionálny prístup. Konečne sa môžem znova hýbať bez... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí