Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cviky, pohyby po necementovane TEP kyčle - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Cviky, pohyby po necementovane TEP kyčle

Cviky, pohyby po necementovane TEP kyčle

Ywet  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Prosím co vše je možno dělat/cviky, pohyby, po necementovane TEP kyčle po 8 měsících od operace?
Eva  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
Také by mne to zajímalo. Jsem 6 měsíců po operaci a nikde jsem se nic nedověděla. Byla jsem v lázních, kde jsem mimo jiné podstoupila cvičení s individuální terapeutkou, ale na otázku typu co mohu dělat po 6 měsících jsem se nic nedověděla. Chtěla jsem např. vědět jakým způsobem se mám dostat na zem - odpovědi jsem se nedočkala. Pokuk se náhodou něco dovíte, byla bych ráda, pokud byste mě informovala.
Ywet  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Zatím zkouším, co to snese, jinak nic , každý Vám řekne podle vašich možností...hlavnez nespadnout, nevykloubit...😡

Reakce na Ywet

Eva  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
No právě - nevykloubit. A čeho se tedy vyvarovat?

Reakce na Eva

Ywet  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Bude vám vadit když si dáme navzájem mejl?

Reakce na Ywet

Eva  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
xxxxxx

Reakce na Eva

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Evi, sdělte si emaily skrze soukromou zprávu. Není dobré kontakty psát veřejně, aby nedošlo ke zneužití. Děkuji za pochopení
Lucie, administrátor

Reakce na Lucie

Ywet  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Prosím, a jak, když nemáme žádné jiné kontakty? Děkuji za informaci.Ywet

Reakce na Ywet

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Ywet, zde na profilu Evy: https://users.lekari-online.cz/uzivatele/eva9 vidíte možnost poslat soukromou zprávu, Evě to přijde do emailu i do schránky zde na estheticonu a stejně tak Vám potom může odpovědět - v soukromé zprávě si můžete sdělit i email nebo telefonní číslo. Je to kvůli Vaší ochraně, aby kontakt nemohl někdo zneužít...
Karel  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den. Výměnu kyčle jsem absolvoval před rokem 5.11.2020 . Věk 48 let. Samotná výměna proběhla bez komplikací. Operatér mě o všem poučil už třetí den chodila na pokoj rehabilitační sestra a pomalu nás připravovala na to co bude následovat. 7 dní na ortopedii. 12 na rehabilitačním. Měsíc doma a potom nástup na 28 dní do lázní. Na rehabilitaci jsem se naučil základní cviky a ten měsí je doma 2x denně cvičil. Lázně byly pro cvičení výborné. Vše v jedné budově. Další cviky jsem se naučil individuálně s rehabilitačním pracovníkem. Lázně jsem končil 30 Ledna 2020 a odcházel jsem bez francouzkých holí. Pomalu zatěžoval delšími procházkami, jízda na rotopedu. Kolo od Května. Pokud můžu stále cvičím a posiluji svaly nejen operované končetiny. Samozřejmě je to individuální, ale kvalita života se o 100% zlepšila. Téměř žádná omezení. Tedy kromě aktivit, které by zbytečně ohrozily operovanou kyčel. Křížení nohou. Prudké rotace trupu. Zbytečně nedělat sporty kde se skáče nebo je možnost nebezpečného pádu. Určitě se dá dělat spousta sportovních aktivit. Tenis, kolo, plavání, turistika, rotped...
Eva  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
Zajímalo by mne zejména plavání. Plavete prsa?

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí