Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jak probíhá výměna kyčle - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Jak probíhá výměna kyčle

Jak probíhá výměna kyčle

bobinek  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 10 odpovědí
  • 1 Like
chystám se na operaci kyčle mám velký strach,prosim o informace,jak vše probihá co si vzit sebou do nemocnice,jakje to po operaci,mnohokrát děkuji za odpovědi.
Narin  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 6 Likes
Jsem měsíc po operaci kyčle a je mě fajn. Vůbec se té operace nebojte, nic necítíte, uspaná jsem byla napůj /epidur/ a o ničem nevím. První den a noc jste na JIP a pak již na ortop.oddělení a každým dnem se to zlepšuje. Pop týdnu mě převezli na rehabilitaci, kde jsem byla 3 týdny. To mě velice pomohlo. Boty jsem měla pantofle /crosky/, to měl každý, protože noha trochu oteče a do uzavřených bot se špatně leze.Pořiďte si dva páry pooperačních kompresních punčoch,abyste si je mohla střídat. Župan není potřeba a na rehabilitaci už chodíte v kalhotech a tričku. Kalhoty nebo tepláky je dobré aby byly volnější a elastické.Všechno Vás tam naučí, jak se oblékat,jak navlíkat punčochy. Nohu již zatěžuji téměř na 100%. Držím palce a opravdu se nebojte.
bobinek  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 10 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji moc za informace,už budu klidnějši,jste moc hodná,ještě jednou diky.
kocka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den je mi 60let a za mesic me ceka operace kycle jsem silne postavy a mam strach ze se kycel bude spatne hojit,take jsem uvazovala o epiduralce, opravdu jstenic necitil dekuji vam Alena R.

Reakce na kocka

Jarka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 6 Likes
Dobrý den,doopravdy nic necítíte.Mam za sebou dvě operace.Jednas narkózou a druhá s epiduralkou.epiduralka je lepší.po první operaci to bolelo.prášek proti bolesti dají až po převozu na JIP,ale při epiduralce vás to pořád nebolí a než to začne bolet,jste na JIP.Taky jsem se jí bála.zpanikařila jsem,ale měla jsem známého po operaci, tak jsem mu zavolala.nebojte se.už je to přes dva roky a je to úžasný.hlavně ta úleva od bolesti.??. držím Vám pěsti.Jarka

Reakce na Jarka

kocka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den moc Vam dekuji stale jsem vahala, ale ted jsem rozhodnuta pujdu do epiduralky hezky den preji Alena
resina  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
  • 3 Likes
Přesně tak, jak píše Narin. Z operace nemusíte mít opravdu strach. Ta úleva potom je neskutečná. Akorát nám nohy bandážovali a tak jsme nemuseli mít kompresní punčochy. Držím palce.
Jarka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 6 Likes
Jsem rok a půl po operaci a he to úžasné.Měla jsem také strach a hlavně já si nedala celkovou narkózu.
Jarka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 6 Likes
Takže jsem trošku zpanikařila ,ale bylo to zbytečné.Trošku jsem byla přispalá.Potom 3dny na JIP a pak zbytek do deseti dní na oddělení.Cvičení.Župan je zbytečný,kor při prvních zkouškách chůze se zbytečně plete.Já měla balerínky.Dobře se nazouvají.Pantofle se vyzouvají a špatně drží.Doma pak nástavec na wc a sedátko do sprchy.Obojí úžasný.Já neměla rehabilitaci,ale každý den je vidět úžasný pokrok a jak píše paní ta úleva je parádní.konečně dny a noci bez prášků a hlavně se člověk vyspí.Takže se nebojte a držím pěsti.Stojí to za to.

Reakce na Jarka

bobinek  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 10 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji za užitečné informace,moc si toho vážim.
combolák  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
Taky mám po operaci kyčle a je to super!!!Nedivím se,že máte strach!Taky jsem měla...jinak mám po operaci od 18.4.2017 týden v nemocnici a pak převoz na rehabko do Jevíčka...tam je to úplný balzám na duši,jen ta příroda kolem už léčí!Jinak jsem měla operaci u sv.Anny v Brně a nohy tam 15 let nebandážují a ani punčochy....je to jak v které nemocnici.Tak ať se operace vydaří a běháte jako srnka:-)
bobinek  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 10 odpovědí
  • 1 Like
Moc děkuji za info vážim si všech odpovědi.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí