Ležení na operované straně kyčle

Ležení na operované straně kyčle

Karel  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Prosím o názor, kdy je možné ležet na operovaném boku. Celý život spím na levém boku. Jsem 4 týdny po operaci levé kyčle a bojím se, že se ve spánku nechtíc "převalím" na levý bok. Hrozí nějaké nebezpečí?
Děkuji Karel Pastor

PS. Pokud mě najdete v diskuzi před 5 lety, tak dotazy které jsem vznášel se týkaly téže kyčle. Nyní jsem se podrobil reimplantaci a tu bych nerad znovu :-)
Hanka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 39 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, promiňte mi mou zvědavost, ale jak se to tak stalo, že jste prodělal reoperaci? Mám také od provedení operace kyčle a vložení endoprotézy 5 let, žiju v domnění, že mě reoperace ještě dlouho nečeká. Bylo něco špatně? Pokud najdete čas na odpověď, budu moc ráda a děkuji. Hanka
Mudr.Hana Rádlová  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den¨Musím reagovat na reoperaci kyčle.Pravou kyčel mám operovanou v roce1997,reoperace v roce2002-údajně prý výměna dříku,ale mámn jiný názor,prostě se operace nepovedla a dodneška mlží.Bolesti -i když menší mám stále,ale prý je vše v pořádku a mám si vzít prášek,Levou kyčel mám operovanou v roce 1999 a je úplně v pořádku.Kde se tedy stala chyba?
davidek71  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den , taky jsem po 4 letech po reoperaci levé kyčle . Chytl jsem infekci a proležel jsem 2 měsíce na ortopedii
Máša
Máša  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Ahojky, jsem po operaci téměř čtyři měsíce, zkusila jsem se otočit na pravý bok, moc to nešlo, tlačilo. Dočetla jsem se , že na oper. boku se může ležet po 2 měsících. Nestalo se mi, že bych se v noci překulila. Úlevu mi přineslo, když jsem si mohla lehnout na bok. Spát na zádech se mi nelíbilo. Pokud máte jakékoli dotazy, svěřte se Vyhledávači, je tam spousta rad. Zdravím JM
Dana  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
U mě to bylo to samé, tak jsem si vedle nohy na noc dávala větší polštář. Dneska jsem 2 měsíce po operaci a už nejmíň týden spím i na levém boku bez problémů. Když jsem to zkoušela dřív tak to bolelo, teď už je to na obou dobré.
škrabalka
škrabalka  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 2 odpovědí
Opravdu tvrdší polštář vedle nohy Vám zabrání překulení se na bok.Mám to vyzkoušeno a pak aspoň do 1 roku je dobré spát s malým polštářkem mezi koleny.Zabrání překřížení v noci. Všichni lékaři to doporučují.Mám od TEP operace 6,5 roku.Stána

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

MUDr. Dominika Fričová Absolvoval som na rehebilitačnej klinika Malvazinky operáciu TEP kýčle, pani doktorka Fričová. Chcem jej poďakovať za skvele odvedenú prácu a profesionálny prístup. Konečne sa môžem znova hýbať bez... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí