Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Necementovaná TEP a magnetická rezonancia - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Necementovaná TEP a magnetická rezonancia

Necementovaná TEP a magnetická rezonancia

katarina  |  návštěvník  |  Bratislava
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Pekny dobry den, Prosim o informaciu, ci je mozne s necementovanym TEP implantátom Duraloc/Corail podstupit magneticku rezonanciu tohto nového klbu.Od operacie je 5 pol roka. Dakujem,Katarina
beda 13  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 18 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den
Já jsem již po druhé operaci kyčelního kloubu,a bylo mi sděleno ,že to nelze,přeci máte ve spodní části kloubu nějaké těleso na které drží kloub,a to nelze,že by to mohlo popálit,tak mi řekli na mag.rezonanci.
evangelia  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
Dobry den ja vim houby jestli mam cementovanou nebo necememtovanou TEP kolene nevim jak to zjistit kterou mam ale mam ted problemy aj s druhou nohou tak nevim jestli bych mohla jit na MR nebo ne su 3 mesice po TEPce.

Reakce na evangelia

Jája  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 46 odpovědí
  • 22 Likes
V propouštěcí zprávě by mělo být uvedené, jaký druh náhrady máte. Na MR se vždy ptají, co kovového má člověk v těle, vyplňuje se dotazník. K posouzení by ale mohl stačit i rentgen a na základě něho se doktor rozhoduje, proč hned podstupovat nejdražší vyšetření. Já mám dvě TEPky a ani jednu MR ohledně jejich stavu.
Antonín Cuc
Antonín Cuc  |  návštěvník  |  Praha
  • 31 odpovědí
  • 1 Like
V každém případě to musí radiolog - expert MRI - předem vědět, že už máte TEP kyčle, ale lze to realizovat - ve speciálním režimu vyšetření. Mně MRI pooperačně realizovali v Ústřední vojenské nemocnici Praha.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí