Rekonvalescence po TEP kyčle

Rekonvalescence po TEP kyčle

Iveta
Iveta  |  návštěvník
  • 1 Like
Dobry den,9.5.2014 jsem byla na operaci TEP leve kycle (ceka me i prava)Nemela jsem zadne obtize s operovanou nohou ,ale dosala jsem celkem silne bolesi do prave nohy,kdy nezabraly ani leky podane v nemocnici ani leky na spani.pozadala jsem lekare,zda by me mohli propusit,kdyz operovana kycel byla bez problemu,ze na y bolesti v prave mam doma vetsi pohodli,ze uz bych si s tim doma lepe poradila.Lekar se me pouze zeptal ,zda se na to citim,ze to zvladnu a propusil me 15.5 2014 z nemocnice.Dostala jsem od zdravoni sestry pokyny pro pacieny po implataci totalni endoprotezy kycle,s rehabilitacni sestrou procvicili jeste par cviku a jela jsem domu.Nikdo mi nedal zadne informace jak probiha hojeni,zda je normalni,ze jakoby pocitove mi uhne noha,obcas nejake cukani,otok nohy se mi rozsiruje az ke koniku.jsem z toho docela vyplasena,protoze nevim jak by to melo nebo nemelo probihat a bohuzel ani na internetu zadne podobne pokyny jsem nenesla,poze zakladni informace.Taktez zadne video nebo obrazkova prirucka,jak sedet nebo vstavat z postele atd.proste vse co se spravneho pohybu tyce.Byla bych vdecna za kazdou informaci pripadne odkaz,kde se tyto informace mohu dovedet a urcite za vase rady Dekuji Iveta

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

MUDr. Dominika Fričová Absolvoval som na rehebilitačnej klinika Malvazinky operáciu TEP kýčle, pani doktorka Fričová. Chcem jej poďakovať za skvele odvedenú prácu a profesionálny prístup. Konečne sa môžem znova hýbať bez... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí