Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Tlak a bolest kolem kloubu po TEP kyčle - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Tlak a bolest kolem kloubu po TEP kyčle

Tlak a bolest kolem kloubu po TEP kyčle

Monika  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, jsem 6 měsíců po tep a mám tlak kolem kloubu, pichlavou bolest podél jizvy při chůzi. Jsem, až na pár kroků po doma, stále o f.berlích. Jizva je problematická, keloidní v jednom místě se jakoby propadá a je bolestivá. Kost při operaci praskla a byla na 3 místech stažena páskami. Jsem po vrozené dysplazii a v jamce mám 2 šrouby. Mám alergii na chrom, proto mám speciální povrch dříku, ale ne speciální pásky. Tlak cítím nad kloubem při stažení svalu a i při chůzi. Bolest na boku a ze strany stehna a nejsou stálé, spíše při chůzi. Když vstávám ze židle mám problém se narovnat, bolest vystřeluje z místa kousek nad kloubem. Je možné, že mé potíže jsou od SI skloubení?
Anomis  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den, jsem nyní též 6 měsíců po tep kyčle a mám úplně stejný problém, jako popisujete vy. Mohu se zeptat, co vám pomohlo a kdy jste se zbavila bolesti?
Monika  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, pomohla mi fizioterapeutka, laser, ultrazvuk. Na bolesti od SI skloubení, hruškovitého svalu, sešikmené pánve, zad, páteře, migrén užívám různé léky, dle priority bolesti. Samozřejmě stále cvičím
Chce to zkoušet co Vám pomůže, každý jsme jiný

Reakce na Monika

Anomis  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den, děkuji za odpověď. Jen se chci ještě zeptat, zda ten tlak a bolest v třísle a boku byla tedy od toho SI skloubení a jak dlouho Vám trvalo, než vás ty bolesti přešli? Já též chodím k fyzioterapeutce, poctivě cvičím, laser mám na jizvu, která stále štípe a bolí a léky na bolest beru též. Bohužel zatím žádná úleva. Tak to chce asi ještě delší čas.

Reakce na Anomis

Monika  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, neměla jsem bolesti v tříslech, ale na boku a vnější straně stehna okolo kloubu. Na to mi pomohl cvik, lehnout si na zdravý bok, operavanou nohu mírně zvednout a opatrně vytahovat, ještě jsem jemně pomáhala tlakem ruky na pánev. Tento cvik mi pomohl od těchto bolestí. Fizio Vám jistě poradí. Tyto bolesti jistě nebyly od SI skloubení.
Jizvu řeším stále, na jizvu mi hodně pomáhají tapy do křížků.
Od SI skloubení, hruškovitého svalu a sešikmené pánve mě bolí páteř, problém si sednout a zvednout se, bolesti při chůzi a sezení. S tím si bohužel nevím rady, jen cvičit a nepřetěžovat.

Reakce na Monika

Anomis  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za informace, budu nadále hledat další možné způsoby, jak se zbavit bolesti. Přeji pěkný den.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí