Noční odkrvení ruky

Noční odkrvení ruky

ewice  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den.Asi dva tydny mam stejne priznaky,v noci se budim bolesti.Odkrvena prava ruka,leva jen trochu a obcas.Boli me zejmena treti,ctvrty prst,ruka je stuhla obcas az k loktu.Prez den ,kdyz se hybu tak je to celkem dobre jen min citim strany prstu.Mluvila sem se svou praktickou lekarkou a ta mi rekla,ze je to pravdepodobne priznak po chemoterapii aozarovani,ktere sem ukoncila zhruba pred tremi mesici.Mela sem nador na cipka.Nyni cekam na vysledky zda byla lecba uspesna.Ruce nak obzvlast nenamaham,jsem spis v klidu,ale preci jen mam vice pohybu nez pri lecbe,bylo mi dost spatne,tak jsem casto polehavala.Byla bych rada za nejakou radu.Dekuji.Dusilova
ewice  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Jen doplnim.je mi tricet osum let.Dusilova
Dance  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Dobry vecer,vite nez jsem podstoupila prvni operaci karpalu ,nechala jsem se lecit obstrikama,klidem a poslouchala jsem na slovo,celou dobu od vyuceni pracuji jako kucharka takze ruce potrebuji ,myslim ze bych asi na vasem miste pozadala o vysetreni odbornikem,ja mam tu smulu ze s kazdou nemoci jdu az na posledni chvili,pak nasleduje operace,chtela jsem tim rict ze mam za sebou take to co vy a tak asi vim ,jak vam je .Pani doktorka vas muze poslat na neurologii a tam se o vas postaraji,nechaji udelat vysetreni EMG,s tim vas poslou na neurochirulgii tam uz se rozhodne co s tim .Jinak nic jineho nevim ,jen ruku nepretezujte a me pomaha kdyz to brni tak s ni tresu,mam jist prasky na bolest,jenze nic moc nesmim,jsem po tromboze a na Warfarin ,se moc leku nesmi,venku noste teple rukavice,to je vse co muzete pro to udelat nez vam pomuze odbornik ,preji hodne stesti,naschledanou ,Dance
Milan  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den je mi 16 let. Mám problém, v noci se budím bolestí a mám odkrvenou levou ruku nekdy az po loket,a mám odkrvené jen dva prsty malíček a prsteníček trvá to už dva týdny. Mám strach. Už přes rok kouřím takových 10 cigaret denně. prosim poradte mi ...
máca  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 5 odpovědí
Zdravím,každopádně by to chtělo nějaké vyšetření,buď ortopeda,zda to není od páteře,protože z mých zkušeností při karpálu brní většinou 1-4 prst a nebo vyšetření Kt,typickými příznaky jsou noční bolesti až po loket,denní bolesti jsou spíš ojedinělé,pomáhá protřepání a mě osobně částečně pomohlo na zklidnění a roztažení cév sexatocin forte,ten ruku prokrví ale toto je potřeba konzultovat s lékařem.mě ale stejně čeká operace.V každém případě bych na vašem místě začala s tím kouřením,pokud máte problém s cévami tak to může být také jedna z příčin

Reakce na máca

Milan  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Takže myslíte, že měl zajít k doktorovi ? A kdybych nešel, můžu mít nejaky zavazný zdravotní problém ?

Reakce na Milan

Milan  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
*Mám

Reakce na Milan

máca  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 5 odpovědí
Předpokladám že těžce fyzicky nepracuješ,někdy je to jen nárazově po větší fyzické námaze a pak to samo odezní pokud to není jiného původu než jen větším zatížením,každopádně zkus to kouření omezit.Apropos jsi levák nebo pravák?
julinka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 18 odpovědí
Ahoj, já bych k doktorovi šla určitě. A také bych přemýšlela, jestli ještě není čas na to, abys přestal kouřit. V 16 letech 10 cigaret denně, to je síla. Měj se fajn.

Reakce na julinka

Milan  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Posiluju už přes rok, zvedám na jedné ruce 12 kg ,dělám MMA zápasy. ale nikdy jsem s tim problémy neměl. Za poslední měsíce jsem každý den strašne unavený, a to ten na treninky nechodim ani moc neposiluju. Mám ted klid na tělo.. Jsem levák, Je to skoro každou noc, co se mi to stává..

Reakce na Milan

julinka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 18 odpovědí
Můžeš to mít i z toho posilování, že tu ruku přetěžuješ. A jako sportovec bys měl být nekuřák, ale to asi víš sám. Je divná i ta únava, něco ti očividně chybí.Zajdi k doktorovi, ať máš klid. Jsi mladý a ať něco nezanedbáš. Mě také válcovala únava a měla jsem málo železa. Beru už měsíc a je to o 100% lepší. Ale to se zjistí z odběrů krve.

Reakce na julinka

Milan  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 5 odpovědí
Děkuju moc :)

Reakce na Milan

máca  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 5 odpovědí
Jak já to vidím tak to je opravdu z přetížení,zpravidla pravák přetěžuje pravačku a naopak.Neškodilo by vysadit nebo omezit a i vyšetření krve neuškodí,při nedostatku železa je člověk obvykle unavenější a při tom posilování se nedivím,ty jsi ještě ve vývinu a tak přísun vitamínů(ale předně v přírodní formě)bych doporučila.
Kateřina  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat již 4 měsíce jsem na neschopence k vůli bolesti zad a bolesti pravého palce na ruce. EMG vyšetření je v pořádku, podle RTG je tam lehká artroza chodím na rehabilitace záda už jsou celkem v pořádku ale palec bohužel bolí při každém pohybu. Nevím si už rady co s tím mám dělat. V práci potřebuji hodně síly ( pracuji jako pečovatelka v domově pro seniory) Na rehabilitacích mi doporučili vyšetření u ortopeda, ale můj obvodní lékař jen protočil oči a řekl "co mi s tím stejně udělá.? Tak já už opravdu nevím jak dál. Moc prosím o radu, jestli je ještě nějaké řešení a nebo už to lepší nebude. Děkuji Kateřina
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Traumatologie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
jojo, císařských rad dostanete... to je nejjednodušší. Ale fakticky sehnat pomoc? Někdy docela problém. Pokud je to problém od kloubu palce ruky, solidní ortoped vám nabídne řešení. Hledejte. Zatím můžete jít ke komu chcete

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí