Rehabilitace po operaci tenisového lokte

Rehabilitace po operaci tenisového lokte

zz  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
jak a kdy začít doma rehabilitovat po operaci tenisového lokte,než se dostanu na odbornou rehabilitaci.
Mgr. Šárka Keroušová  |  Basic member  |  Kladno
  • 34 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, záleží na tom, kdy vám byla operace provedena. Po operaci se doporučuje asi tak dva týdny klidový režim s odlehčením končetiny v šátku. V této době můžete alespon procvičovat prsty u operované končetiny. Po těch dvou týdnech můžete pak začít s odbornou rehabilitací pod vedením fyzioterapeuta. Plná zátěž končetiny nastupuje asi tak za 3 měsíce od operace.
S pozdravem Mgr. Šárka Keroušová
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
zz  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,moc děkuji za reakci na můj dotaz.Dnes tj.30.10. uplynulo 14 dní od operace,ale na odbornou rehabilitaci půjdu až za týden (nejbližší volný termín),proto jsem se chtěl zeptat jestli a jak můžu už doma sám začít rehabilitovat.
Jiří  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
dobrý den,jsem týden po operaci lokte 13.7. jsem byla na kontrole 20.7. mám jít na vyndní stehů a po třech týdnech nástup do práce žádné rhb ani fixace ruky dělám fyzickou práci u zvířat nic lehkého je to normální postup

Reakce na Jiří

Jiří  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den 13,7, jsem byla na operaci tenisového lokte,žádná fixace 14 .7. propuštěna domu 20.7. kontrola kde mi byl sundám obvaz 20.7. mám jít na vynd,ání stehů a za tři týdny do práce ,dělám fyzicky náročnou práci u zvířat nje to standartní postup?