Sešlo se několik okolností

Jelinkova

Jsem velmi nespokojená s jednáním pracovnic této provozovny:
1. objednávala jsem telefonicky sebe a svého manžela - byl mi sdělen termín na 14.3. 15,30 a 16, 00 s tím, že bude potvrzen e-mailem - bohužel v potvrzení žádný časový údaj uvedený nebyl (ihned po příjezdu domů, jsem si to zkontrolovala).
2. je pravda, že jsme se dostavili pozdě:
a) díky k rozporu objednávacího času (pracovnice tvrdily, že jsme se měli dostavit o půl hodiny dříve),
b) ani místní obyvatele nás neuměli správně nasměrovat
3. přesto jsme očekávali nějakou domluvu na dalším termínu nebo jiném konstruktivním řešení, jak si nechat změřit planty a poslat žádost na vložky do bot - vyšetření samo je otázkou několika minut, ale vím, že vše souvisí se vším a plánované celkové vyšetření by bylo vhodnější. Jenže místo tohoto rozumného vysvětlení a nabídky alternativ schůdných pro obě strany se nám dostalo poučování, jako bychom sami neměli být samoplátci jako ti, co měli přijít za 20 minut po nás. Představa, že bychom byli i nadále vychováváni i v důchodovém věku, kdy jsme se projeli 50 km, jen uspíšila náš odchod, a to bez zájmu na další spolupráci.
4. upozorňuji, že 30 let pracuji v podobném oboru, a to jak ve státním, tak soukromém sektoru, ale takto bych si nedovolila jednat ani v případě, že by mi byl klient nesympatický.
5. nevěřím tomu, že kvalitní fyzioterapeutky netuší, jak se mají chovat a nechají odejít klienty s pocitem obtížného hmyzu.
Pevně doufám, že šlo o výjimku a pouze tzv. vyšší moc.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

uf, teda to hodně nesedlo a vyšetřili vás tedy nakonec? nebo jste se k tomu vůbec nedopracovali?

Bohužel negativní hodnocení jsou právně hrozně těžce uchopitelná a musíme dodržovat pravidla a zákony :-(. Vždycky je lepší si vybírat doktory, kteří mají status transparentního lékaře, Ti souhlasí i s negativními hodnoceními. U ostatních však jména můžeme publikovat pouze s iniciály. Protože chápeme, že jsou to informace pro Vás důležité, tak si tohle všechno můžete sdělovat přes "soukromé zprávy", které jsou jenom mezi Vámi uživateli...

Moc děkuju za pochopení :-)
Lucka

Zobrazit odpověď
Jelinkova

Dobrý den,

1. Zatím nás nikdo nevyšetřil, protože jsme zbývající čas strávili poslechem o své nezodpovědnosti vůči těm, kteří jsou objednáni i měsíc dopředu a nás tzv. vsunuli ze dne na den.
2. Již vloni mi jiní vyšetřili na výstavě Evolution pouze planty během 10 minut a doporučili vložky na míru a ukázali seznam provozoven, kam je možné se obrátit o celkové vyšetření.
3. Princip vyšetření je mi znám již z 1. zaměstnání, kde probíhal výzkum před 30 lety na našich pacientech.
4. Jména fyzioterapeutek této provozovny neznáme - jediné, co si pamatujeme je, že 1. byla ve věku naší dcery a 2. vnučky, což každý uzná, nepřispěje k přijetí pozice nehodného žáčka, kterému domlouvá paní učitelka.
5. Problematika podologie mě zaujala natolik, že zvažuji si rozšířit vzdělání i provozovnu vlastní, kde budu vstřícnější.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Doktor ve Vašem okolí