Časté průjmy a bolest pod pravým žebrem

Časté průjmy a bolest pod pravým žebrem

hana  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den, již nekolik let se léčím s průjmy a bolestí pod pravým žebrem.Kolonoskopie, gastroskopie, SONO břicha v normě,krevní odběry negativní.Po užívání Duspatalin retard, mírné zlepšení, ale po měsící opět průjmy dva dny v týdnu a bolest pod pravým žebrem také trvá.Tyto dva problémy asi spolu souvisí,nejsem si vědoma jídla, které by to způsobovalo.
Je pravda,že asi tři měsíce, mě více bolí záda a kyčle / také dlouholetý problém/. Nevím si rady prý nejde o vážný problém, mě to normální nepřipadá. Děkuji za radu Hana Nováková
Petula  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
Dobrý den, to zní zvláštně. A nemůže to být vzadu od ledvin? Mívám také problémy s ledvinami a močovým měchýřem, občas to jen tak pobolívá nebo je mi prostě špatně a i když to nejčastěji bolí jakoby vzadu na zádech, tak hodně často i právě na boku nebo klidně vepředu jak kdyby to byly zažívací potíže.
Nebo mě samozřejmě napadly játra nebo žlučník, ale to předpokládám, že testovali?
Koukněte tady na ten článek co jsem našla, přišlo mi, že v něm zmiňují hodně možných příčin toho, co popisujete: https://medicspark.cz/priznaky/bolest-pod-pravym-zebrem-co-nam-chce-telo-bolesti-rict/

Související zákroky