Rychlá úleva při bolestech zad!

Do České republika dorazila nejnovější technologie nízkofrekvenční radiofrekvenční terapie pro fyzioterapeutické aplikace.

medici pohybNový VEGA systém pracuje na bázi přenosu biokompatibilní energie do postižených tkání s následným průnikem tzv. pohybových proudů. VEGA obnovuje tkáňovou fysiologii prostřednictvím hloubkové hypotermie a zvýšením energetického potenciálu buněk ošetřované tkáně.

VEGA zaručuje ošetření v minimálním čase s okamžitým a dlouhodobým efektem. VEGA pracuje na principech stimulace a posílení hojivých procesů tkání.

Fyzioterapeutické ošetření VEGA se často provádí v kombinaci s tzv. měkkými technikami, které díky využití této technologie nabývají na účinnosti diky hloubkovému efektu a výrazné aktivaci krevního i lymfatického mikrooběhu.
V průběhu ošetření pacient pociťuje pouze velmi příjemné teplo, terapie je bezbolestná a zcela neinvazivní.

meidici fyzioVEGA hlavní 3 efekty:

  • okamžitý analgetický efekt působením na nervová zakončení
  • drenáž
  • funkční stimulace periferního oběhu zvýšením endogenní teploty

Analgetický efekt již od prvních ošetření umožňuje následně efektivní rehabilitační manipulace a cviky pro urychlení efektů terapie a návratu pacienta do aktivního života.

Maximálních účinků již od prvních aplikací se dosahuje zejména u těchto patologií:

  • Cervikalgie
  • Lumbalgie,
  • Ischialgie

medic zadaVyužití této technologie je velmi vhodné i při rehabilitačních terapiích: distorze, poškození šlach a vazů, tendinitidy, osteoartikulání patologické stavy akutní i opakované, chronické artralgie, patologie svalovo kosterního systému jako svalové kontrakce, natažení svalů i svalové ruptury, , artritidy, pooperační rehabilitace..

Masáž ve spojení s VEGOU je vysoce oceňována zejména ve sportu jak pro přípravu svalů před sportovním výkonem, tak i pro rychlé svalové uvolnění po výkonu.

Aktualizováno: 10.2.2014

Diskuze k tématu