Rychlá úleva při bolestech zad!

Do České republika dorazila nejnovější technologie nízkofrekvenční radiofrekvenční terapie pro fyzioterapeutické aplikace.

medici pohyb Nový VEGA systém pracuje na bázi přenosu biokompatibilní energie do postižených tkání s následným průnikem tzv. pohybových proudů. VEGA obnovuje tkáňovou fysiologii prostřednictvím hloubkové hypotermie a zvýšením energetického potenciálu buněk ošetřované tkáně.

VEGA zaručuje ošetření v minimálním čase s okamžitým a dlouhodobým efektem. VEGA pracuje na principech stimulace a posílení hojivých procesů tkání.

Fyzioterapeutické ošetření VEGA se často provádí v kombinaci s tzv. měkkými technikami, které díky využití této technologie nabývají na účinnosti diky hloubkovému efektu a výrazné aktivaci krevního i lymfatického mikrooběhu.
V průběhu ošetření pacient pociťuje pouze velmi příjemné teplo, terapie je bezbolestná a zcela neinvazivní.

meidici fyzio VEGA hlavní 3 efekty:

  • okamžitý analgetický efekt působením na nervová zakončení
  • drenáž
  • funkční stimulace periferního oběhu zvýšením endogenní teploty

Analgetický efekt již od prvních ošetření umožňuje následně efektivní rehabilitační manipulace a cviky pro urychlení efektů terapie a návratu pacienta do aktivního života.

Maximálních účinků již od prvních aplikací se dosahuje zejména u těchto patologií:

  • Cervikalgie
  • Lumbalgie,
  • Ischialgie

medic zada Využití této technologie je velmi vhodné i při rehabilitačních terapiích: distorze, poškození šlach a vazů, tendinitidy, osteoartikulání patologické stavy akutní i opakované, chronické artralgie, patologie svalovo kosterního systému jako svalové kontrakce, natažení svalů i svalové ruptury, , artritidy, pooperační rehabilitace..

Masáž ve spojení s VEGOU je vysoce oceňována zejména ve sportu jak pro přípravu svalů před sportovním výkonem, tak i pro rychlé svalové uvolnění po výkonu.

Aktualizováno: 10.2.2014