Review banner a video banner - reklama na míru každému uživateli

Bannery jsou nejpopulárnější formou grafické reklamy na internetu a pro všechny uživatele neodmyslitelnou součástí internetového surfování. Jejich předností je velký dosah, přesné cílení, nenáročná příprava, nízké náklady i možnost oslovení konkrétního příjemce. Jsou tak velmi důležitým nástrojem online marketingu.

Když poutavým způsobem poskytneme pacientovi informace "na míru”, pečlivě sladěné s obsahem, který právě vyhledává, zajistíme si tím jeho absolutní pozornost.

Za tímto účelem jsme pro vás připravili dva formáty moderních bannerů - vkusné a neinvazivní reklamy, které vám zajistí prestiž a věrohodnost:

1. Review banner
2. Video banner


Review banner

Vzhled banneru

Banner zobrazuje nejpoutavější pasáže ze skutečného doporučení vašeho pacienta, které po zákroku publikoval na stránkách Estheticon.cz. Může obsahovat fotky před/po, jako i samotnou profilovou fotografii pacienta. Součásti bannerů je celkové hodnocení spokojeností pacienta vyjádřené počtem hvězdiček. Po kliknutí banner odešle uživatele na stránku s plným doporučením a jménem lékaře, který zákrok prováděl.

reiew banner CZ

Kde se zobrazuje

Banner se zobrazuje v pravém sloupci v horní části všech stránek k zákroku, kterého se doporučení týká nebo je k němu relevantní (stránek popisu zákroku, ceníků, diskuzí, fotek před/po, článků, doporučení, videí). Výhodou je možnost kombinace zákrokového i geografického cílení, tzn. že ho uvidí pacienti, kteří se zajímají o daný výkon a jsou z vašeho regionu. Základní zobrazení bannerů je 1/4 z celkových impresí (pro daný zákrok a region).

Výhody pro lékaře

Osobní doporučení od stávajících pacientů vždy byla a jsou tou nejlepší formou reklamy. Dnes, kdy klasické ústní doporučení se přesunulo na internet, je nezbytné dbát na on-line reputaci, protože reference jsou pro většinu lékařů jedním z nejspolehlivějších způsobů k oslovení a získání nových pacientů. Review banner skvěle podpoří renomé lékaře ve spojení s konkrétním výkonem a dlouhodobě znásobí dopad referenci získaných od pacientů.

Výhody pro pacienta

Banner nepřekračuje hranice reklamní pozice, neruší uživatele při čtení obsahu stránky, poskytuje mu však další relevantní informace o daném zákroku. Díky recenzím a hodnocením si pacient může ověřit správnost svého jednání a ujistit se ve svých rozhodnutích ohledně volby zákroku a lékaře.

Výroba

Výrobu banneru plně zajišťuje váš KAM po předchozím zkonzultování výběru nejvhodnějšího doporučení.

Cena

Kalkulace na vyžádání - cena se odvíjí od počtu garantovaných impresí (zobrazení stránek) pro vybraný zákrok a region/y.

Jak objednat?

Kontaktujte svého KAMa.


Kontaktujte nás

Banner video

Vzhled banneru

V okně video banneru se zobrazuje výřez jednoho z edukačních nebo prezentačních videí natočených s lékařem pro estheticon, vždy tematicky shodného s obsahem stránky. Součástí obrázku je slogan nebo titulek, který popisuje téma videa. Pod oknem videa se nachází avatar profilové fotografie lékaře a jeho jméno jako aktivní odkaz, který po rozkliknutí zobrazí plnou prezentaci lékaře. Při rolování stránky se video automaticky přehrává bez zvuku. Po kliknutí na okno videa je uživatel odeslán na stránku, kde si video může přehrát v plné kvalitě.

video banner CZ

Kde se zobrazuje

Banner se zobrazuje v pravém sloupci v prostřední části všech stránek o zákroku, kterého se video týká (popisu zákroku, ceníků, diskuzí, fotek před/po, článků, doporučení). Výhodou je i možnost geografického cílení, tzn. že ho uvidí pacienti přímo z vašeho regionu. Základní zobrazení bannerů je 1/4 z celkových impresí (pro daný zákrok a region).

Výhody pro lékaře

Samotné video plní edukační roli a buduje expertní pozici lékaře. Banner podporuje dlouhodobou sledovanost videa a zajišťuje tak, že je lékař vnímán jako přední odborník stavajícímí i novými uživateli, kteří se o daný zákrok zajímají.

Výhody pro pacienta

Video na webu je účinnější a poutavější než statické formy reklamy. Banner nepřekračuje hranice reklamní pozice, neruší uživatele při čtení obsahu stránky a poskytuje mu další relevantní informace o daném zákroku přímo z úst nejpovolanějších, tj. lékařů.

Výroba

Výrobu banneru plně zajišťuje váš KAM po předchozím zkonzultování výběru videa a jeho názvu.

Cena

Kalkulace na vyžádání - cena se odvíjí od počtu garantovaných impresí (zobrazení stránek) pro vybraný zákrok a region/y.

Jak objednat?

Kontaktujte svého KAMa.


Kontaktujte nás

Aktualizováno: 8.1.2018