Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Po ošetření kanálků bolest vedlejšího zubu - Endodoncie - Diskuze

Po ošetření kanálků bolest vedlejšího zubu

Po ošetření kanálků bolest vedlejšího zubu

Avlis  |  návštěvník
Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o informaci. Je mi 44 let. Lékař mi ošetřil zubní kanálky dolního zubu vpravo dole č. 3. Za několik dnů mně začal bolet vedlejší zub č. 2, hlavně když jsem do něčeho zakousla. Lékař udělal rentgen a sdělil, že zub je v pořádku, ale stále zlobí zub č. 3, protože kanálky jsou hodně rozvětvené a sahají až k zubu č. 2. Ale ošetřit to bohužel nejde. Malinko mi zub obrousil a bolest zmizela. Za několik týdnů se bolest ozvala (zub č. 2). Všimla jsem jsi, že je to hlavně změnou počasí. Ale je to bolest snesitelná, hlavně při kousání. Takže vše by bylo v pořádku až na jednu věc a z té mám opravdu obavu. Zub č. 2 se mi začíná lehce kývat, takže v pořádku to není a musím to řešit. Myslím, že je tam vleklý zánět a zub bude muset ven. A teď dotaz: Ven budou muset oba? Sice zub č. 3 nebolí, ale problém je tam a zub č. 2, který je zdravý (nikdy nebyl ošetřen), ale už se kývá? Asi budu muset zpátky k lékaři, ale jsem docela vyděšená.

Předem moc děkuji za odpověď. Králová

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí