Soutěž o dentální hygienu z rukou profesionála

Autor:

Profesionální dentální hygiena je nedílnou součástí běžné stomatologické péče. Zdravý člověk by měl návštěvu dentální hygienistky absolvovat každých 6 měsíců společně s preventivní prohlídkou u zubního lékaře. S dentální hygienou bychom měli začít již v dětském věku, kdy děti naučíme jak správně o své zuby pečovat a rodiče se dozví, které potraviny dětským zoubkům škodí a naopak a jak děti vést ke správné zubní hygieně.

Při Vaší první návštěvě zubní hygieny Vám dentální hygienistka detailně vyšetří stav zubů a dásní a stanoví diagnózu a léčebný plán. Poté následuje samotné ošetření, které zahrnuje odstranění zubního kamene, odstranění pigmentací, leštění zubů a fluoridaci. Další nedílnou součástí dentální hygieny je instruktáž správné techniky čištění zubů doma a doporučení nejvhodnějších pomůcek právě pro Vás.

Správná domácí péče o Váš chrup je také velice důležitá, ve spojení s profesionálním čištěním spolehlivě snižuje výskyt zubního kazu a zabraňuje onemocnění parodontu Pokud si špatně čistíme zuby, začnou se v dutině ústní přemnožovat mikroorganismy, které způsobují různá onemocnění. Těmi nejčastějšími jsou zubní kaz, zánět dásní a parodontóza. Zubní kaz a zánět dásní jsou v dnešní době nejběžnější nemoci, jimiž trpí vysoké procento lidí. Jejich neléčením následně vznikají komplikace, které je nutno řešit protetickou a parodontologickou léčbou.

předDH
Před dentální hygienou
poDH
Po dentální hygieně

Hlavní cena: 1x dentální hygiena zdarma (vyhrává dvanáctá odpověď)

Další ceny: 5x 50% sleva na dentální hygienu (vyhrává třetí, šestá, devátá, patnáctá a osmnáctá odpověď)

Výherci:

1. cena - dentální hygiena zdarma - Vilém Vilkus - Ostrava

2. cena - dentální hygiena za 50% ceny - Lenka Štrossová - Dubnice

3. cena - dentální hygiena za 50% ceny - Alena Gabrielová - Koloveč
4. cena - dentální hygiena za 50% ceny - Kubáčová Kristýna - Praha
5. cena - dentální hygiena za 50% ceny - Šťastná Renata - Pardubice
6. cena - dentální hygiena za 50% ceny - Eva Bláhová - Tanvald

Aktualizováno: 1.6.2011

Soutěž o dentální hygienu z rukou profesionála

Soutěž již byla ukončena