Nedosažitelná ejakulace

Nedosažitelná ejakulace

daniel  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Při běžném sexu mám problém s dosažením ejakulace. Chceme mít dítě a stále se nám to nedaří i když si to většinou dodělám rukou. Proto se ptám, jestli může mít vliv na početí, že si to dodělám rukou anebo jestli je nějaký prostředek jak urychlit ejakulaci
Roderico de no Véno  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Je mě 71.let a mám úplnou ztrátu ejakulátu.Léčím se cca 15.let s prostatou (Fokusin 0,4 mg)bez komplikací.Jedná se v tomto věku o poruchu,nebo je to zcela normální stařecký jev?Mám informovat svého urologa?
Prosím o odpověď.
Maga 88  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Můj partner má problém s ejakulací a přitom je velmi vzrušivý, během styku neustále (teče), ale když už má dojít k ejakulaci, tak se něco zabrzdí (většinou). Mám z toho špatný pocit a ovlivňuje to i můj orgasmus. Může to být psychická porucha? Je mu 42 let a já mám 40.
MUDr. Libor Zámečník Ph.D., FEBU, FECSM  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 47 odpovědí
"Výtok" při erekci či dráždění nebude ejakulátem, je to jen tzv. pre-ejakulát. Pokud ale nemůže dosáhnout orgasmu s ejakulací, doporučuji andrologické vyšetření k vyloučení organické příčiny, tedy takové, která by se ev. dala odstranit. Pokud se takový problém neprodáže, doporučuji jednoznačně sexuologické či psychologické vyšetření.

S pozdravem, Libor Zámečník
TH klinika Praha
MUDr. Libor Zámečník Ph.D., FEBU, FECSM  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 47 odpovědí
Dobrý den,
je možná jen otázkou určitého sfázování orgasmu s partnerkou, ev. změny polohy a techniky sexuálního styku. Může se jednat jen o nedotatečné dráždění penisu v pochvě.
Na početí jistě masturbační techniky vliv nemají, to se neobávejte.

S pozdravem, Libor Zámečník
TH klinika Praha
Myš7  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Manžel v 95% při sexu nedosahuje ejakulace. Když si pomůže sám, tak to jde, ale při sexu prostě ne. Prý se tomu říká suchý orgasmus. Znamená to, že je neplodný?
Děkuji za odpověď.
Sam  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Je mě 36 let a ještě nikdy se mě nepodařilo dosáhnout ejakuace s partnerem (partnerkou). Když onanuji tak to není problém. Teda pokud jsem nepožil alkohol. S partnerem však musím vždy dlouze onanovat abych orgasmu dosáhl. Ten je potom velmi intenzivní ale ne vždy se mě k němu podaří dostat. Trápí mě to, protože takový sex není plnohodnotný a já si připadám jako mrzák. Partner si může připadat, že mě málo vzrušuje ale myslím, že tím to není. Musím si vždy pracně představit to co mě vzrušuje nejvíc ze všeho a pak se mě to podaří. To bývá ale složité. Možná mám hyperaktivní močový měchýř. Nemůže to mít s tím souvislost?
delobuch  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
dost casto masturbuji nebo soulozim ale posledni dobou se nemuzu udelat stoji mito muzu treba hodinu ale semeno zadne jako kdyby
bambuliak  |  návštěvník  |  Zilina
  • 1 odpovědí
Dobry den, moj priatel ma taky problem.
Ma normalnu erekciu,pri sexe neejakuluje ale ma orgazmus,ako keby nemal semeno alebo sa dostavalo tam,kam nemalo a ma taky pocit,ked bol na wc,ze semeno bolo v moci.
Niekedy ale malo ma ejakulat,ale je toho strasne malo.
Ma este jeden problem.Neda sa mu pretiahnut predkozka,ale len dost malo uvazoval o obriezke.
A vlastne sa chcem spytat,ci moze ten problem s ejakulaciou sposobovat ta predkozka,ktora sa neda stiahnut alebo su to dva rozdielne problemy.A este jedna otazka na koho sa obratit urolog,sexuolog alebo androlog.
Dakujem za Vasu skoru odpoved.
Doktor ve Vašem okolí