Hodnoty měření glykémie glukometrem

Hodnoty měření glykémie glukometrem

habasko  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, proč jsou proužky vadné i když mají trvanlivost 1 rok?
habasko  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
dnes když jsem si měřil glukemii naměřil jsem 12 což je podle mne uspech dřívější měření bylo 14-16 ale když jsem byl u lekaře tak mne poslal na odběr krve jen proto že se dibetismus nelepší už ho mam 3 roky po operaci myslím že nikdy se už toho nezbavím jaky mate nazor prosím o odpověd
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, výsledky glykémie kolem 12 svědčí o nedostatečné léčbě. Měla by být upravena, jinak se významně zvyšuje rozvoj komplikací cukrovky.Diabetes je nemoc, která je moderní medicínou nevyléčitelná a léčba probíhá doživotně. Hodně pro sebe můžete udělat změnou životního stylu- zejména stravy a pohybové aktivity, pokud budete důsledný, možná ani léky nebudete potřebovat a vaše vyhlídky se hodně zlepší.

Reakce na MUDr. Jaroslava Marková

ivca  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Hledám odborníka,který by mi vysvětlil,proč mám zvýšenou hladinu cukru v krvi?( necelých 6). Je mi 55let,měřím 159cm, váha48kg,nikdy jsem nebyla obézní,(celý můj život mám váhu kolem 50kg)nemám žádnou oblibu v tučných,nebo sladkých jídlech.Oblíbená jídla jsou spíše zeleninová a maso jím převážně kuřecí.Pracuji manuálně celý život a ještě ve svém volném čase se věnuji sportu( amatérsky- jízda na koni cyklistika,dogdancink a další.)Tedy vpodstatě vše co jsem se dočetla o doporučeních pro nemocné diabetem II.stupně. Můžu prosím udělat ještě něco, abych se nestala cukrovkářkou? Docela mě budoucnost děsí. Předem velmi děkuji za odpověď. ( Jestli je to možné můžete mi odpovědět i na můj e-mail : ivcavitek@gmail.com) Ivana

Reakce na MUDr. Jaroslava Marková

Jaroslav  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Nnejestolik maso a nepíte tolik pivo chote dolesa.a žádné moučné vírobky dia nexsistují proto jeste jen chléb a pokut možno jen žitný.to pomáhá.anepřecpávat se.
hana  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den měla bych dotaz.Jsem diabetička typu II.,Je mi 59 let.Měření na glukometru na lačno 8,6 hodinu po obědě,jsem měla 6,8 a po večeři 5,4.Zda denní výsledek je v pořádku.Děkuji za odpověd
hana  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den měla bych dotaz.Jsem diabetička typu II.,Je mi 59 let.Měření na glukometru na lačno 8,6 hodinu po obědě,jsem měla 6,8 a po večeři 5,4.Zda denní výsledek je v pořádku.Léčím se tabletami.Děkuji za odpověd

Související recenze a zkušenosti

Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu - Související videa

Doktor ve Vašem okolí