Nekončící menstruace

Nekončící menstruace

pablopikasi  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Snažíme se o druhé miminko,ale měla jsem 7 dní opožděnou mentruací,tak se pak dostavila a už mi trvá deset dní,ze začátku klasická a teď spíše špinění,mohla bych porosit o radu,zítra jdu k lékaři,děkuj s pozdravem J
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
V tomto případě před návštěvou gynekologa si udělejte těhotenský test.V případě negativity/je možné, že si gynekolog odebere krev na HCG/ je vhodné vyčkat dalšího cyklu.V případě že další cyklus bude pravidelný dále se pokoušejte otěhotnět.Pokud nebude pravidelný,bude opožděný je vhodné 17.den od prvního dne menses aplikovat duphaston tbl. 2x1 10 dní nebo použít na úpravu cyklu potravinové doplňky/ např.nofsfol nebo inofolic./diferenciálně dignosticky jde o stanovení ovulační nebo anovulační poruchy cyklu atd/.
debnár
pablopikasi  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Byla jsem u p.doktorky a prý cysta ,tím mohla být příčina. Na upravení mi dala ASCURATIN a na doplněk stravy mám INOFOLIC,stav se zlepšil. Především moc děkuji za Váš čas a za Vaši odpověď. Přeji hezký den

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí