Příčiny krvácení mimo cyklus

Příčiny krvácení mimo cyklus

Lenka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den. Užívám antikoncepci Eloine, včera večer jsem užila 15. prášek z platíčka, dnes dopoledne se mi spustilo krvácení (ne jen slabé špinění) jako při menstruaci. Docela mě to vyděsilo, takhle uprostřed cyklu. Navíc krvácení bylo pouze "jednorázové", teď už nekrvácím, ani nešpiním. Od pondělí mě pobolívá v podbřišku a pálí při močení, myslela jsem si, že to je začátek zánětu močového měchýře a řešila to urologickým čajem a brusinkama. Už je to lepší, ale ne úplně v pořádku. Je možný, že se nejedná o zánět moč. měchýře, ale jde o nějaký gynekologický problém? Ke svému lékaři se teď nedostanu, jsem mimo město, kde lékaře mám.
Děkuji za odpověď.
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Pijte asi dva a půl litru tekutin denně.Nemít styk asi týden,být v teple.Pokud se objeví dysurie /bolesti na konci močení/bude nutné navštívit praktického lékaře.Po kvantitativním vyš moči dostanete chemoterapeutika.Berete-li antikoncepci pravidelně,"špinění asi souviselo s infekcí m.m.Důležité je ,abyste měla u gynekologa provedenou cytologii.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí