Gemini oční klinika, Brno

Gemini oční klinika, Brno

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 04.7  
 |  Přidat hodnocení

   Brno

Gemini oční klinika, Brno  Adresy
Adresa
Veveří 111
Brno
Žabovřesky
616 00
Česká republika


Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gemini oční klinika, Brno a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.Gemini oční klinika, Brno již získal/a tato hodnocení

Registrovaný uživatel

,
Spokojený/á   |  
Laserové operace očí

Zdravím, byla jsem 20.3 na femto lasiku, na brněnské klinice Gemini. S výsledkem jsem spokojená, ze 7 a 7,25 dioptrií mi zbyla na každém oku cca 0,25 dioptrie, Brýle ani kontaktní čočky už nepotřebuji a vidím lépe než před operací s kontaktními čočkami. Jestli se vada časem zhorší těžko odhadovat. D...

Více
alena 58
,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Vážení chtěla bych tímto způsobem poděkovat za dokonale perfektní péči věnovanou mamince.Je jí 80 let, špatně chodí a přístup k ní byl profesionální.Děkuji Škaroupková Alena

Více
Anonymous
Anonymous

Anonym

,
Spokojený/á
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Dobrý den,chtěla bych se s Vámi o zkušenosti s klinikou Gemini v Brně.V dubnu v r.2010 jsem se rozhodla pro operaci šedého zákalu s voperováním multifokální nitrooční čočky ,nosila jsem brýle na čtení i na dálku.Byla jsem překvapená slušností,ochotou a přístupem sestřiček ke mně,protože jsem na oper...aci šla s velkým strachem ,tímto jim chci poděkovat i panu primaři,který mě operoval.Nelituji vůbec peněz,které operace stála,po dvou dnech jsem viděla jasně,po týdnu jsem šla do práce.Dnes nenosím brýle vůbec nemám s očima žádně problémy a jsem moc spokojená .S pozdravem Anna Zedníčková

Více

ProfilMotto:

Dopřejte svým očím ten nejostřejší obraz!

Více o nás

Profil společnosti

Soukromá oční klinika Gemini oční centrum rozvíjí dlouholetou tradici oční chirurgie. Naším cílem je nejvyšší možná kvalita vašeho vidění. Zdravotní péče je výsledkem spolupráce a osobního přístupu týmu zdravotníků, vedeného renomovanými lékaři a pracujícího se špičkovou technikou.

Samozřejmostí je vstřícnost personálu a snaha vyhovět klientům v jejich požadavcích. Z tohoto důvodu provádíme část služeb včetně některých operací i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách.

Oční operace v Gemini

Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření na moderních přístrojích. Najdete nás ve Zlíně, v Praze, v Brně a v Českých Budějovicích. Můžete se k nám objednat po internetu.

Vaše oči nejprve důkladně vyšetříme na moderních přístrojích a v případě potřeby pro vás vybereme nejvhodnější operaci. Může jít o korekci oční vady metodami LASIK, epi-LASIK, femto-LASIK, operaci šedého zákalu nebo sítnice.

Vlastní zákrok provádí zkušený operatér na operačním sále s přístrojovým vybavením nejvyššího standardu. Hlavní zásadou je šetrnost operace a cílem rychlé dosažení vysoké kvality zraku. Díky moderním a šetrným postupům provádíme všechny operace ambulantně.

Gemini provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v ČR.


Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Gemini oční klinika, Brno a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Gemini oční klinika, Brno