Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Klinika dr. Magda Rau - Korekce laserovou metodou LASEK - Diskuze

Klinika dr. Magda Rau

Klinika dr. Magda Rau

rock  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda-li někdo z Vás má zkušenost s klinikou Dr. Magda Rau na Praze 6 a její metedou, kterou vynalezla LASEK - Viscodissection? Dle doktorky jsem vhodný kandidát na operaci. Má z Vás někdo zkušenost s touto klinikou, na internetu jsem žádné hodnocení pacientu nenašel.
vikina75  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Také by mě zajímala odpověd, tak možná se někdo najde?
Vrchy  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Na operaci jsem byl přibližně před měsícem a vše proběhlo v pořádku. Vidím krásně a mohu jen doporučit.
Baruš  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Můžu se jen zeptat, jdu na operaci teď v sobotu a mám z toho celkem vítr ... Jak dlouho trvala rekonvalescence po operaci? Tak nějak jsem doufala, že už po týdnu mi bude fajn, ale všudemožně se dozvídám, že to trvá i podstatně déle :(

Jinak jednu recenzi jsem objevila asi před měsícem (bohužel nevím kde) a paní byla velice spokojená a vše probíhalo bez komplikací -> tak snad nám to dobře dopadne ;)

Reakce na Baruš

LADA  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Taky bych to chtěl zkusit,tak až to budete mít zasebou, tak prosím napište jak to probíhalo a jak jste byla spokojená.Děkuji Láďa
Chloi  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Na operaci byl můj manžel koncem listopadu 2011 a vše proběhlo OK, naprosto skvělý přístup a výkon také. Do týdne viděl již na 100% na obě oči, nejvíce to bolelo prvních 24 hodin, pak už to bylo lepší. Takže za nás doporučuji.
sara  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
tuto operaci jsem podstoupila začátkem ledna. Ze 7 dioptrií jsem na "nule".
Operace je rychlá cca 20 minut, první den je bolestivý a slzavý, ale fakt to stojí za tu trochu bolesti.
Špatně se Vám bude první týden číst, ale teď po 2 měsících jsem naprosto v pohodě.
Všem přeji hodně štěstí a běžte do toho!!!
vikina75  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Sara: a za jak dlouho po operaci jste viděla stoprocentne? Jsem dnes 7 den po zákroku a vidění stále nic moc, je pravda, že po vyndání čoček se to hodně zlepšilo, ale stále nevidím ostře, navíc na každé oko jinak
Díky za reakci
Věra

Reakce na vikina75

sara  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Trpělivost :)
Tak za měsíc to bude podstatně lepší. I já po třech měsících na jedno oko vidím ještě trošku hůř, ale mělo by se to do půl roku od operace usadit. Teď hlavně dodržujte kapání do oči, nečtěte a z televize si udělejte spíše rozhlas. Ale jinak oko trénujte, snažte se venku přečíst každou ceduli a tmavé brýle sundávejte jen na spaní :)

Reakce na vikina75

Koukoč  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
také jsem se trochu obávala výsledku operace, ale na klinice jsou všichni tak milí a atmosféra byla uvolněná, že jsem to měla za sebou snad za 6 minut. Je pravda, že večer po operaci mě oči poměrně dost bolely a řezaly, ale já mám citlivé oči na všechno i na řasenku, takže jsem to očekávala. Druhý den proběhla kontrola, kde se na mě podívala jedna doktorka a následně ještě primářka a 3. den po operaci mi sundali čočky..to byla úleva, protože čočky nesnáším;). Dneska je to týden od operace a vidím téměř na 100 %. Pokud Vám operaci doporučí, nebojte se! Pokud si nebudete sahat do oka, budete si kapat dle rozpisu a nosit sluneční brýle, tak bude dobře. Navíc cca týden či 14 dní nesmíte luxovat, předklánět se, tahat těžká břemena a tak, takže si aspoň odpočinete;). Hodně štěstí! Monika J.

Reakce na Koukoč

vikina75  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Tak taky přidám jednu recenzi, na operaci jsem byla v dubnu, ted je srpen a už nekapu žádné kapky,občas zvlhčuju Vismedem-ten je pro mě opravdu nejlepší. Operace proběhla během pár minut, první den mě to ani ne že by bolelo, ale jakoby řezalo mě světlo-byla jsem hoooodně světloplachá, to se od druhého dne zlepšovalo, měla jsem problém s levým okem-pořád jsem na něj viděla hůř než na pravé. Ted se to srovnalo, tak snad to bude OK, byla jsem už i na kontrole u své očařky(mimochodem velmi dobré očařky) a ta mi operaci jen a jen chválila, že je to opravdu dobře udělané, takže asi tak nějak. Šla bych do toho znovu. Mohu doporučit, paní primářka Rau je profesionál a velmi příjemný člověk, ochotná vše vysvětlit. Jo a měla jsem to přes Slevomat a to jsem čekala, že budou třeba mín příjemný na nás slevomatáky, ale nebylo tomu tak. Tedy my jsme tam byli se slevomatu téměř všichni :-)

Reakce na vikina75

anonym  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Přítel byl na operaci před 10dny. Do dnes nevidí úplně jasně. První dva dny měl neskutečné bolesti. Tohle vše je asi normální, čas ukáže více, i když jsme z toho dost nervozní. Bohužel s přístupem jsme absolutně nespokojeni. Zvýhodněná cena přes slevomat udělala z této kliniky jakousi kolbenku a takový mají i přístup. Prostě kus od kusu a ne pacient (člověk). Neskutečné čekací lhůty, ačkoliv se musíte objednat na čas, jdete na řadu cca s 2hodinovým zpožděním.
Quadrangularis  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Padl tady názor, že je to taková "Kolbenka". Je pravda, že tu byl zde zaveden systém, který je českému pacientovi asi nepochopitelný. Mně tedy určitě. Asi jako když se díváte na doktora Hause nebo tak něco. V den, kdy jsem čekala na operaci, jsem tam seděla opravdu dlouho, to uznávám, že pisatelka má pravdu. Vyšetření, věčně nám něco kapali do očí, do toho chodili lidé na kontrolu.... záležitost pomalu na celý den. Ale po operaci je to jiné. Nikdy jsem v čekárně neseděla dlouho. Paní doktorka je fajn, myslím, že ke každému pacientovi přistupuje velice individuálně a hodně se mu věnuje.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Dobrý den,dcera proděla operaci v prosinci 2014 na klinice Neo Vize v Brně. Přes všechny obavy byla velmi sokojená. Přístup byl velice profesionální jak u paní primářky, tak i u ostaního personálu.Doporučujeme.

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí